banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Kaptan Mustafa Can'dan Büyük Vefa Örneği

Kaptan Mustafa Can ACSF Savunma ve Denizde Güvenlik Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisselerinin kontrolünün tamamını DEFAV'a bağışladı.

GÜNCEL 18.11.2013, 12:35
Kaptan Mustafa Can'dan Büyük Vefa Örneği

Kaptan Mustafa Can'dan Büyük Vefa Örneği

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) üyelerinden, TRANSBOSPHOR firmasının sahibi, 1988 Mezunu Kaptan Mustafa Can tarafından kurulan ACSF Savunma ve Denizde Güvenlik Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisselerinin önemli bir bölümünü ve kontrolünün tamamını DEFAV'a bağışladı. 14 Kasım 2014 tarihinde DEFAV Yönetim Kurulu Başkanı Müh. Bülend Temur, İkinci Başkan Müh. Yılmaz Onur ve Vakıf Müdürü Süleyman Suten, kendisine DEFAV ve buradan gelecek olan gelirlerden yararlanacak öğrenciler ile mezunlar adına şükranlarını sunmak üzere bir nezaket ziyaretinde bulundular. Firma ve halen dünyada havalı halat atar ürününü sertifikalı olarak imal eden iki firmadan birisi olup, ürün detaylarını http://www.alwayscf.net sitesinde ve ek broşürlerde bulabilirsiniz.

Türk denizciliğinin kaptan ve mühendislerinin kurduğu DEFAV bünyesinde ve kontrolündeki ACSF Savunma ve Denizde Güvenlik Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından üretilen BLT-250 Pnomatik Halat Atar ve diğer ürünlerinin tanıtımını sağlamak üzere 21 Kasım 2013 Perşembe günü Kadıköy'de bulunan Gündüz Aybay Denizcilik Merkezi'nde saat 19.00'da bir seminer ve sonrasında kokteyl düzenlenecektir.

Etkinliğe tüm denizcilik camiası davetlidir.

Katılımınızı 0 216 348 81 44 numaralı telefondan bildirebilirsiniz.

 

Yorumlar (0)
23°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?