banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

İyon Denizinde Arayış Sürüyor

Yunan Deniz Kuvvetlerine bağlı dalgıçlar ve arama-kurtarma ekipleri dün gece yarısından sonra Zakinthos açıklarında alabora olan geminin kayıp 3 mürettebatını arıyor.

GÜNCEL 20.05.2012, 12:16
2387
İyon Denizinde  Arayış Sürüyor

Yunan Deniz Kuvvetlerine bağlı dalgıçlar ve arama-kurtarma ekipleri dün gece yarısından sonra Zakinthos açıklarında alabora olan geminin kayıp 3 kişilik mürettebatını arıyor.

Gemi Kaptanı Adnan Erzin'in cansız bedenini geminin kaptan köşkünden çıkarmayı başaran dalgıçlar, geminin halen kayıp olan 2. Kaptanı İbrahim İmaç, Aşçı Salim Aysu ve ismi öğrenilemeyen makine yağcısını arıyor.

Arama çalışmalarında henüz bir sonuç elde edilemedi. Dalgıçlar zor koşullar içerisinde arama çalışmalarını sürdürüyor. Geminin içerisine girmekten ise gemi deniz dibine doğru sürüklenebilir endişesiyle imtina ettikleri öğrenildi.

Mürettebat yakınlarının feryadı

Bu arada kayıp mürettebatın yakınları, DenizHaber'i mesaj yağmuruna tutarak arama çalışmalarının özenle sürdürülmesini ve yakınlarının bulunmasını istediler.

Sitemize yorum yazan 2. Kaptan İbrahim İmaç'ın eşi Sevgi İmaç; eşinin Tunus'tan kendisini arayarak Zakinthos'tan yükleyecekleri yükün problemli bir yük olduğunu söylediğini bildirdi.

Yükün yüklenmesinde nasıl bir problem olduğu yapılacak soruşturma neticesinde ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)
26
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü