banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne arka arkaya ziyaretler!

Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü İsmail Koyuncu İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

GÜNCEL 10.07.2021, 12:35 Halit Emre İbrahimoğlu
229
İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne arka arkaya ziyaretler!

Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Öğrenciler Millî Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'a yaptıkları projeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulundular. 

İTÜ MTAL'ı ayrıca ziyaret eden İTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu yaptığı açıklamada; ''Bugün İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesin’e ziyaret gerçekleştirdik. Her zaman üzerinde durduğumuz potansiyel işbirlikleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. İTÜ olarak her zaman İTÜ MTAL’in arkasındayız ve destekliyoruz. Denizcilik alanında özellikle sektör ile işbirlikleri yapmayı hedefliyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (1)
Umit savaş baran 3 hafta önce
Twitterde milli eğitim bakanının Deniz haber duyurusunu okuyorum. Bence yediden yetmişe tüm deniz ile ilgili öğrencileri BM Ve Gençlik Küresel Birlikteliği okyanus programlarine davet ediyorum. #okyanusşupşak progmamine devam ederek bu boyutta farkındalık ve davranış. Becerisi kazanmaya davet ediyor ve yüksek ögrenime başlayan öğrencilerin bu çalışmayı yabancı dilde yapmalarını diliyorum
26
az bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü