banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

İTÜ Denizcilik Fakültesi, Rektörünü Ağırladı

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü öğrencileri bugün Rektörleri PROF. DR. Muhammed Şahin'i ağırladı.

GÜNCEL 21.03.2012, 13:50
İTÜ Denizcilik Fakültesi, Rektörünü Ağırladı

İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen konferansta  İTÜ rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin  Denizcilik Fakültesi öğrencileri ile buluştu.

Şahin, sadece öğrencilerle ilk defa böyle bir konferansta bulunduğunu ifade etti. İstanbul Teknik Üniversitesi’ni bir dünya üniversitesi yapma yolundaki çalışmalarından ve bu konudaki başarılarından  bahseden Şahin sözlerinin ardından öğrencilerin sorunlarını dinledi. Özellikle ABET akreditasyonu hakkındaki girişimlerinden bahseden Şahin  Denizcilik Fakültesi bölümlerinin de bu yeterliliğe sahip olması için çalışacaklarını belirtti.

Ardından Şahin’in fakülteye gelmesinde ki asıl amacına yönelik olarak öğrenciler Şahin’e sorunlarını ilettiler. Özellikle; eğitim gemisi ve üniforma ve disiplin yönetmeliği istekleri Şahin’e sunuldu. Şahin kendisine yöneltilen sayıca fazla sorunları danışmanı aracılığıyla not alarak çözmek için elinden geleni yapacağına söz verdi.

 

 

Yorumlar (1)
nazım bulut 9 yıl önce
Şuan okuldaki tek sorunumuz disiplin yönetmenliği.İnşallah yakında onu da elde edeceğiz.
12°
hafif yağmur
banner102