banner191

banner148

banner179

banner176

İstanbullines bayramda da konforlu ulaşım sağlayacak

ISTANBULLINES Ramazan Bayramı’nda Eskihisar-Yalova hattını kullanacak yolcularına ‘kuyruk beklemeden, konforlu, güvenli, ekonomik ve ortalama 25 dakikalık geçişleriyle’ nefes aldıracak. Deniz,Feribot,İzmit Körfezi,

GÜNCEL 10.07.2015, 18:57
İstanbullines bayramda da konforlu ulaşım sağlayacak

İstanbullines bayramda da konforlu ulaşım sağlayacak

ISTANBULLINES Ramazan Bayramı’nda Eskihisar-Yalova hattını kullanacak yolcularına ‘kuyruk beklemeden, konforlu, güvenli, ekonomik ve ortalama 25 dakikalık geçişleriyle’ nefes aldıracak.

‘İstanbullines’, Ramazan Bayramı’nda Eskihisar-Yalova hattını kullanacak yolcuları 25 dakikalık geçişlerle hizmet verecek. Denizyolu taşımacılığına kazandırdığı alıcı odaklı servisleri ile tanınan ‘İstanbullines’; Eskihisar-Tavşanlı (Yalova) hattında, sıra beklemeden, hızlı, konforlu ve ekonomik seyahatin markası olmaya devam ediyor.

Denizyolu taşımacılığında dokuz sene , Eskihisar-Tavşanlı (Yalova) hattında ise 2 yıldır çalışma gösteren ‘İstanbullines’ bayram öncesi yaşanması mümkün vasıta yoğunluğu ve talep artışı ilgili bir dizi önlemi yaşama geçirdi.

Eskihisar liman alanındaki vasıta park alanlarını yenileyen İstanbullines, feribotlarını bayram boyunca tam kapasite ile çalıştırarak müşterilerin artan taleplerini, bekletmeden ve kuyruklar oluşmadan karşılıyor. 7/24 çalışan, konforlu gemileriyle ile deniz yolculuklarında her vakit bayram havası estiren İstanbullines, günümüze kadar Eskihisar-Yalova hattında alışılagelmiş 45 dakika devam eden uzun geçişleri de genç ve hızlı İstanbullines gemileriyle artık 25 dakikaya düşürüyor.

GİDİŞ-DÖNÜŞ BİLETİ FİYATI

‘İstanbullines’ın geçtiğimiz sene Eskihisar-Tavşanlı hattında ilk defa başlattığı gidiş-dönüş bilet kampanyası bayram süresince de koşulsuz ve kısıtsız olarak devam ediyor. Hattaki otomobiller gidiş-dönüş bilet aldıklarına sadece 100 TL ödeyerek, Yalova’ya ortalama 25 dakikada geçebilecek. Otomobiller için bir yön gidiş fiyatı ise 60 TL olarak belirlendi. Diyer yandan; günümüze kadar 1.5 milyon vasıta ve 400 bine yakın yolcu taşıyan ‘İstanbullines’, sunduğu cash ya da kredi kartıyla ödeme alternatiflerinin yanında sektöründe bir ilke imza atarak devreye aldığı ‘İstanbullines Hızlı Geçiş Sistemi (HGS)’ ile de hizmet veriyor.

HER ARACA BAYRAM HEDİYESİ TÜRK KAHVESİ

‘İstanbullines’, dört feribotluk genç filosu ile sadece ulaşımda değil seyahatin her seviyesinde konforlu bir ulaşım sağlama misyonuyla devinim ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı öncelikli ilke edinen ‘İstanbullines’, bu Ramazan Bayramı’nda misafirlerini gişelerinde bayram hediyesi ile karşılayacak. Arefe günü ve bayramın ilk günü boyunca ‘İstanbulline’ gişelerine gelen tüm araçlara bir paket Türk Kahvesi hediye edilerek bayramlaşma ve hediyeleşme geleneğini diri tutulacak.

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?