banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

İstanbul 'Deniz'i keşfetti

DenizBank, tüm bankaların katılımına açık olarak düzenlenen ihalede katılımcı bankalar arasından en iyi şartları sağlayarak İDO ile "Sea&Miles Kredi Kartı’nı hayata geçiriyor.

GÜNCEL 10.03.2006, 11:27
1678
İstanbul 'Deniz'i keşfetti


İstanbul Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen basın toplantısına Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu da iştirak ettiler. DenizBank ve İDO tarafından ortaklaşa hayata geçirilen projenin detaylarını DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş ile İDO Genel Müdürü Dr. Ahmet Paksoy birlikte sunarak; işbirliği protokolüne imza attılar.

Paksoy ve Ateş, DenizBank ve İDO arasındaki işbirliğini, “Dünyanın en büyük denizcilik şirketi ile dünyanın özkaynakları en hızlı büyüyen 8. bankası İstanbul için elele verdi...İstanbul şimdi ‘Deniz’i keşfediyor” sloganı ile açıkladılar.

87 gemi ile dünyanın en çok gemiye sahip, yılda 68 milyon yolcu ve 4.5 milyon araç ile yine dünyanın en çok yolcu ve araç taşıyan denizcilik şirketi olan İDO, aynı zamanda 78 terminal ile dünyanın en çok lokasyonda faaliyet gösteren denizcilik şirketi ünvanına da sahip.

Ülke çapındaki 250 şubesi, 5.800 çalışanı, Avrupa ve Rusya’daki bankaları ve 12 iştiraki ile, müşterilerinin her türlü finansal ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayabilecekleri bir ‘Finansal Süpermarket’ felsefesiyle hizmet sunan DenizBank’ın yaklaşık 1,5 milyon kredi kartı müşterisi bulunuyor. DenizBank, bugün Türkiye’nin kredi kartı pazarında en hızlı büyüyen bankalar arasında yer alıyor

Sistem nasıl işleyecek?

İDO nun sefer bazında verdiği miller ile birleşerek biriken milleri ise, ücretsiz şehirlerarası deniz otobüsü, hızlı feribot bileti almak için kullanabilecekler.

DenizHaber.Com

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Karikatürü Tümü