banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

İstanbul Boğazında üzen görüntü

İstanbul'da Tarabya sahilinde deniz polisleri tarafından kıyıya çıkarılan cansız yunus balığı vatandaşın yoğun ilgisini çekti.

GÜNCEL 17.12.2018, 12:57 Nermin İstikbal
İstanbul Boğazında üzen görüntü

İstanbul'da Tarabya sahilinde deniz polisleri tarafından kıyıya çıkarılan cansız yunus balığı vatandaşın yoğun ilgisini çekti. Sahilde yürüyüş yapan vatandaşlar balığın fotoğraflarını çekerek üzüntü duyduklarını belirtti. Cansız yunus balığı daha sonra vatandaşlar tarafından denize bırakıldı. Tarabya’da kıyıya yakın bir noktada hareketsiz bir canlı gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbarın ardından deniz polisleri Tarabya sahiline gelerek inceleme yaptı. Ekipler denizde hareketsiz duran canlının bir yunus balığına ait olduğunu belirledi. Ekiplerin yardımıyla yaklaşık iki metre boyundaki cansız yunus balığı kıyıya çıkarıldı.

Boğazda üzen görüntü

İki gözünden kan akan yunus balığının vücudunda herhangi bir darp ve kurşun izine rastlanmadı. Bir süre kıyıda kalan cansız yunus balığı vatandaşın yoğun ilgisini çekti. Birçok kişi cansız yunus balığının fotoğrafını çekti. Bazı vatandaşlar ise Yunus balığının ölümünden dolayı üzgün olduklarını belirtti.Boğazda üzen görüntü

Yorumlar (1)
Sedat Gönener 2 yıl önce
Yunus balık değildir...lütfen.. denizle denizcilikle ilgilisiniz siz bari böyle yazmayın..
27°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?