banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

İstanbul Boğazında 13 Eylül'de Cup'laşacaklar

“Alvimedica Cup’ışalım mı?” yarışları, 13 Eylül’de İstanbul Boğazı’nda yapılacak.

GÜNCEL 09.09.2014, 14:55
İstanbul Boğazında 13 Eylül'de Cup'laşacaklar

 İSTANBUL BOĞAZI’NDA, 13 EYLÜL’DE “CUP”IŞACAKLAR! ·

İstanbullular dahil, hem yurt içi hem de yurt dışından yelken yarışı tutkunlarının ve yarışçılarının heyecanla beklediği, “Alvimedica Cup’ışalım mı?” yarışları, 13 Eylül’de İstanbul Boğazı’nda yapılacak.

· Girişimsel kardiyoloji alanında yeni nesil medikal cihaz- sağlık teknolojilerini dünyada 55’i aşkın ülkede sunan Alvimedica’nın ana sponsorluğunu üstlendiği “Alvimedica Cup’ışalım mı?” Yelken Yarışları, İstanbul Boğazı’nda heyecan yaratacak.

· Alvimedica Cup’ışalım mı? Yelken Yarışları, saat 11:15 itibarıyla Akıntı Burnu’ndan en iyi şekilde izlenebilecek.

· Yarışta dereceye girenlerin ödülleri, 18 Eylül’de düzenlenecek görkemli bir törenle verilecek. Alvimedica’nın ana sponsorluğunu üstlenerek Naviga işbirliğiyle düzenlediği, 70’in üzerinde tekne ile İstanbul’un en yüksek katılımlı yarışı olan “Alvimedica Cup’ışalım mı?” yelken yarışları 13 Eylül’de yapılacak.

Milyonlarca  kişinin takip ettiği dünyanın en prestijli okyanus yarışı “2014-2015 Volvo Ocean Race”e katılarak Türk bayrağını yelkenlisiyle okyanuslara ilk kez taşıyan Alvimedica’nın üç yanı denizle kaplı ülkemizde de yelken sporunun gelişimine katkı sağlamak; gençlerimizi bu spora özendirmek amacıyla sponsor olduğu bu yarışta, İstanbul Boğazı heyecan dolu anlara, renkli görüntülere sahne olacak. Hem yelkencilerin hem de İstanbul Boğazı’nın iki yakasında yarışı takip eden yelken tutkunlarının heyecanla beklediği yarış 13 Eylül günü saat 11.00’da Dolmabahçe’de start alacak; 15.00’da Çırağan Sarayı önünde bitecek. aşağıdaki saat ve lokasyonlarda bilgilerinden rahatlıkla izlenebilecek.

Heyecana ortak olmak isteyenler saat 11:15 itibarıyla Akıntı Burnu’ndan yarışı rahatlıkla izleyebilecekler.

Yarışta dereceye girenlerin ödülleri, 18 Eylül’de düzenlenecek görkemli bir törenle verilecek.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?