banner191

banner148

banner179

banner176

İstanbul Boat Show'da Göz Kamaştırıyor

Türkiye’de ilk defa sergilenen Azimut 48’in de yer aldığı A pontonundaki standında motoryat tutkunlarını ağırlıyor.

GÜNCEL 02.10.2012, 00:41
İstanbul Boat Show'da Göz Kamaştırıyor
Sirena Marine, bu yıl 31. kez düzenlenen ve Türkiye’nin deniz üstünde yapılan tek fuarı olan Uluslararası İstanbul Boat Show’da, dünyanın en ihtişamlı Azimut motoryatları ve sahip olduğu teknik özellikleri, çekici tasarımı ve pratik çözümler sunan detaylarıyla yelkenli dünyasında kısa sürede kendine yer edinen Azuree serisi tekneleri ile deniz ve tekneseverlerle buluşuyor.
 
Azimut 48.jpg 

Türk marin sektörüne getirdiği yenilikler ve tekne üretiminde uyguladığı dünya standartlarındaki yöntemler ile ismi saygınlıkla anılan Sirena Marine, 29 Eylül-7 Ekim 2012 tarihleri arasında Pendik'teki Marinturk İstanbul City Port'ta düzenlenen 31. Uluslararası İstanbul Boat Show’da, birbirinden ihtişamlı motoryat ve tekneleri ile göz dolduruyor.

Sirena Marine, Bursa Orhangazi’deki tesislerinde üretilen Azimut 38, Azimut 55 ve Azimut 70’in yanı sıra Türkiye’de ilk defa sergilenen Azimut 48’in de yer aldığı A pontonundaki standında motoryat tutkunlarını ağırlıyor.
 
Azuree 33.jpg 

Azimut Yatları’nın Flybridge Koleksiyonu’na ait yeni modeli Azimut 48, kaptan köprüsünün ve kıç güneşlenme platformunun olağanüstü özellikleriyle güneşe ve açık hava yaşantısına adanmış bir yat olarak dikkat çekiyor. 16 metrelik motor yatın ana güvertedeki salona eklenmiş küçük yemek salonu ile eşsiz yüzeyleri ve parlaklığıyla olağanüstü mutfağı; Azimut 48’i kategorisinin en üst sırasına yerleştiriyor. Azimut 48, zarif ve fonksiyonel bir tekne isteyenlerin ilk tercihi olarak kabul ediliyor.
 
Azimut 70.jpg 

Lanse edildiği 2010 yılından bu yana uluslararası platformlarda layık görüldüğü ödüller, sayısı her geçen yıl artan yurtdışı satış temsilcilikleri ve yelkencilerin gösterdiği ilgi neticesinde, global marka olma hedefi doğrultusunda hızla ilerleyen Azuree serisi de İstanbul Boat Show’da C pontonunda yelkenseverleri bekliyor. Klasik yat tasarım çizgisinden farklı bir anlayışla üretilen ve bir “yaşam tarzı” vaat eden Azuree 33, Azuree 40 ve Azuree Voyage, konfordan vazgeçmeden performans isteyenlerin Boat Show’daki gözdesi olacak.
Yorumlar (0)
26°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?