banner191

banner148

banner179

banner176

ISGEM Group yeni anlaşmalarla yola devam ediyor

İSGEM Group kurucu ortağı Gürkan Burak Alkoç ile ISGEM Group Teknik Müdürü Erol Zeyrek, nakliye hizmet endüstrisinde yeni bir girişim oluşturmak amacıyla Çin heyetiyle bir araya geldi.

GÜNCEL 19.09.2019, 14:32
ISGEM Group yeni anlaşmalarla yola devam ediyor

ISGEM Group kurucu ortağı Mühendis Gürkan Burak Alkoç ile ISGEM Group Teknik Müdürü Mühendis Erol Zeyrek nakliye hizmet endüstrisinde yeni bir girişim oluşturmak adına Pudong Shipping Devlet yetkilileri ve Expo fuar sorumluları “Director Ma Hong Li, Manager Dong Xiao Ling, Economis Principals Xie Wen Li, Expo Administration Coordinator Shen Feng ile bir araya geldi.

Her iki heyetten ortak proje mesajı   

Buluşmada, Çin’in modern iktisada uyarlanmış yeni bir yönetim sistemi oluşturarak uluslararası kurallar çerçevesinde bir yatırım ve ticareti kolaylaştırma sistemi kurmak amaçlı işbirliğine yönelik zemin hazırlandı. Çin heyeti bu iş birlikteliğinin amacının serbest ticaret bölgesindeki hacmi artırmak; ara bağlantılar oluşturmak, bunun yanı sıra uluslararası gemi tescili, uluslararası gemi yönetimi, nakliye sigortası, finansman, leasing, deniz tahkim destek, dizayn, gemi inşaatı ve diğer alanlardaki kurumsal inovasyonu güçlendirmek olduğunu söylediler. Ayrıca bu işbirliği ile birlikte Çin’in atılımı ve tasarladığı reform sistemi entegrasyonuna yönelik ISGEM Group ile denizcilik ve lojistik alanında birlikte projeler de yapılacaklarını her iki temsilci heyeti vurguladılar. ISGEM Group ise Çin’deki gümrük, vize problemleri, yabancı dil sorunu, kalite vb. gibi sorunların çözülmesi gibi konuları ilgililer ile paylaştı ve önerilerde bulundu.

Yorumlar (0)
14°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?