banner244

banner242

banner176

banner191

banner148

banner145

banner179

banner243

İngiliz yetkililer kanalda başıboş yüzen konteynerlar hakkında uyardı!

İngiliz yetkililer, Bristol Kanalı'nda faaliyet gösteren gemileri, bir konteyner gemisinin İngiltere'nin Land's End yakınlarında denize düşürdüğü birkaç konteyneri kaybettiği konusunda uyardı.

GÜNCEL 28.10.2020, 09:44 28.10.2020, 13:42 Halit Emre İbrahimoğlu
İngiliz yetkililer kanalda başıboş yüzen konteynerlar hakkında uyardı!

İngiliz yetkililer, Bristol Kanalı'nda faaliyet gösteren gemileri, bir konteyner gemisinin İngiltere'nin Land's End yakınlarında denizedüşürdüğü birkaç konteyneri kaybettiği konusunda uyardı. Konteynerler, gemiler için tehlike oluşturacak yüzerliliğe sahip ve kıyı şeridi boyunca başıboş bir şekilde sürükleniyorlar.

İngiliz Sahil Güvenlik, şu anda Bristol Kanalı'nda sürüklenen nakliye konteynırlarını aramaya devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre, isimi belirtilmeyen bir gemiden 11 konteynerin denize düştüğüne inanılıyor.

Konteyner gemisinin yetkililere, 20 Ekim'de denizde 11 kutuyu kaybettiğini bildirdiği; bunlardan altısı boş ve beşi tehlikeli olmayan yükler içerdiği gelen detaylar arasında.

İngiliz yetkililer ayrıca, gemi ve uçak aramaları sırasında tamamı görülemeyen konteynerların batmış olabileceğine inanıyor.

Kaynak: DenizHaber.Com Özel Haber
Yorumlar (0)
11
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102