banner191

banner148

banner179

banner176

İkinci Kaptanlara Sağlık Rehber Kitabı

Kitap, tıp uzmanlarına, ikinci kaptanlara, liman sağlık otoritelerine ve sosyal hizmet görevlilerine gemi adamlarının tedavi edilmesi hususunda yardım etmeyi amaçlamakta

GÜNCEL 30.05.2013, 00:56
İkinci Kaptanlara Sağlık Rehber Kitabı

Uluslararası Deniz Ticaret Odası ICS,  üye kuruluşlarına gönderdiği bir yazı ile, Uluslararası Gemi Adamlarının Refahı ve Yardım Ağı’nın (International Seafarers’ Welfare and Assistance Network – ISWAN), Uluslararası Deniz Sağlığı Derneği (International Maritime Health Association) ve İngiltere Ticaret Gemileri Sosyal Yardım Kurulu (UK Merchant Navy Welfare Board) ile birlikte hazırladığı 'Multilingual Questions Medical Assessment Treatment of Seafarers' adlı yayının son basımının satışa sunulduğunu bildirdi.


Anılan yayının; tıp uzmanlarına, ikinci kaptanlara, liman sağlık otoritelerine ve sosyal hizmet görevlilerine gemi adamlarının tedavi edilmesi hususunda yardım etmeyi amaçlamakta olduğu ve kalple ilgili vakalar, yaralanmalar ve diğer özel koşullardan kaynaklanan ağrılara dair bilgileri içerdiği bildirildi. Rehber kitap sayesinde ayrıca  tıbbi soruların İngilizce ’den diğer on bir dile kolaylıkla çevrilebilmesi mümkün oluyor. . 

Yorumlar (0)
23°
sağanak
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?