banner191

banner148

banner179

banner176

İDO'ya Rakip Olan BUDO İçin Son Rötuşlar

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 2 şehir arasında karşılıklı seferlerin aralık ayı içerisinde başlayacağını söyledi.

GÜNCEL 26.11.2012, 13:49
İDO'ya Rakip Olan BUDO İçin Son Rötuşlar
Özelleştirilmesinin ardından İDO'nun hayata geçirdiği bir dizi uygulamasına karşın Bursa kamuoyunda oluşan tepkilerin ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak amacıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi'nin (BUDO) kullanacağı 2 iskeleden biri olan İstanbul Kabataş İskelesi'nde son rötuşlar yapılıyor. Mudanya İskelesi'nin de Kabataş İskelesi gibi tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 2 şehir arasında karşılıklı seferlerin aralık ayı içerisinde başlayacağını söyledi.

İstanbul Kabataş İskelesi'nde sürdürülen hazırlıkları yerinde denetleyen Başkan Altepe, Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak amacıyla başlatılan çalışmaların hızla sürdüğünü ifade etti. BUDO için alınan ilk geminin ardından ikinci gemiyle ilgili prosedürleri de tamamladıklarını, üçüncü geminin de anlaşmasını en kısa zamanda bitireceklerini söyleyen Başkan Altepe, "Hedefimiz en kısa zamanda seferleri başlatmak." dedi. Bu amaçla önce Mudanya İskelesi'nin ardından da Kabataş İskelesi'nin yapım çalışmalarını başlattıklarını hatırlatan Başkan Altepe, "Kabataş İskelesi için yapılan hazırlıkları yerinde inceledik. Yolcu salonunun düzenlemesinin çoğunlukla bittiğini görüyoruz. Tabelaları ve diğer düzenlemeleriyle birlikte, hemen hemen kullanılabilecek duruma getirilmiş. Çalışmalarda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." diye konuştu.
Yorumlar (2)
ali ergezer 8 yıl önce
ido tek başına devletim diyor ve her şeye zam yapıyor helal olsun budo ya...allah işlerinizi rast getirsin budo..
sos sos 8 yıl önce
Allah aşkına ne rakibi ya artık günde bir sefer yapar o tekne ile oda hava eser makinesi arıza yapar komik şeyler bunlar
25°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?