İDO'dan Öğretmenlere Vefa Armağanı

İDO; Öğretmenler gününde öğretmenlerimize güzel bir armağan sundu. 24 Kasım - 31 Aralık 2009 tarihleri arasında öğretmenler şehir hatları vapurlarında ücretsiz seyahat edebilecek.

İDO'dan Öğretmenlere Vefa Armağanı

İDO'dan Öğretmenlere Vefa Armağanı

24 Kasım’dan İtibaren Şehir Hatları Vapurları Tüm Öğretmenlerimize Ücretsiz

İDO, Öğretmenler Günü nedeniyle 24 Kasım - 31 Aralık 2009 tarihleri arasında tüm öğretmenlere şehir hatları vapurlarında ücretsiz seyahat imkanı sunuyor.


İstanbul’un deniz ulaşımına yaptığı yatırımların yanısıra, kentin kültür, sanat ve sosyal yaşamına katkı sağlayan İDO, Öğretmenler Günü nedeniyle 24 Kasım - 31 Aralık 2009 tarihleri arasında tüm öğretmenlere şehir hatları vapurlarında ücretsiz seyahat olanağı tanıyor.

İDO’nun “Öğretmenimi Çok Seviyorum” sloganıyla yürüttüğü kampanya kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm ilköğretim ve liselerde görev yapan öğretmenler, dershane öğretmenleri, emekli öğretmenler ile üniversite öğretim üyeleri, Öğretmenler Günü’nden itibaren 2009 sonuna  kadar  şehir hatları vapurlarında ücretsiz olarak seyahat edebilecek.

Ücretsiz seyahat etmek isteyen öğretmenlerin iskele girişlerinde bağlı oldukları kurum ve kuruluşlara ait  kimlik kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176