İDO’dan Doğayı Korumaya "Yeşil Adım"

İstanbul’un deniz ulaşımına yaptığı yatırımlar yanında kentin kültür sanat ve sosyal yaşamına da destek veren İDO, doğayı korumak adına önemli bir adım atıyor.

İDO’dan Doğayı Korumaya

İDO’dan Yeşil Adım

İstanbul’un deniz ulaşımına yaptığı yatırımlar yanında kentin kültür sanat ve sosyal yaşamına da destek veren İDO, doğayı korumak adına önemli bir adım atıyor.

İDO çalışanlarının başlattığı ağaç dikme kampanyası kapsamında İstanbul Gaziosmanpaşa’da, Arnavutköy-Fenertepe mevkiinde 2000 metrekarelik boş alan ağaçlandırılıyor. Çevre ve Orman Bakanlığı ile İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü’nün yer ve fidan tahsis ederek destek verdiği bu kampanya ile 350 adet fıstık çamı ve sedir ağacı dikilecek.

İDO çalışanlarının, doğaya olan sorumluluk duygusundan hareketle başlattığı ağaç dikme kampanyası kapsamında fidan dikim töreni 19 Kasım Perşembe günü saat 10.30’da gerçekleştirilecek. İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy ve üst düzey yöneticilerin de katılacağı törenle, bölge tahsis edilen 350 adet fidanla gelecek için yeşil bir adım atılmış olacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Varlı
Ali Varlı - 10 yıl Önce

İDO'ya soru:Bugün 18/11/2009 sabah saatlerinde yapılması gereken boğaz seferi yapılmadı.Sis nedeniyle.Öğrenmek istediğimiz şu;sis olduğunda seferler iptal mi ediliyor,Seferin ertelenmesi, sis açılınca yapılması gerekmiyor mu??Sefer iptal,yapılmayacak denip boğaz iskelelerinde insanlar mağdur edilmiştir.

deniz b
deniz b - 10 yıl Önce

Bildiğim kadarıyla, boğazda yapılan seferlerin iptali liman başkanlığı tarafından yapılıyor. Konunun İdo ila ilgisi yok.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176