banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

İDO, yolcularına ücretsiz otopark hizmeti sunacak

GÜNCEL 11.07.2019, 00:18 Nermin İstikbal
İDO, yolcularına ücretsiz otopark hizmeti sunacak

Su altında evlilik teklifi

Beylikdüzü Sualtı Sporları Dünya Rekortmenleri Kulübü, su altında gerçekleştirilen tarihi bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı.

İDO yolcuları, 2019’a ait olmak koşuluyla sefer tarihi fark etmeksizin tek yön veya gidiş-dönüş olarak alınan İDO Dış Hat Deniz Otobüsleri ve Hızlı Feribot seferleri için yaya yolcu ve araç biletleri ile ücretsiz otopark hizmetinden faydalanabilecek.

İDO, yolcılarına sunduğu avantajlı kampanyalarını sürdürüyor.

İDO ve İspark iş birliği ile gerçekleştirilen kampanya ile İDO yolcuları, zaman ve yakıt tasarrufu yaptıkları deniz yolculuklarından sonra ücretsiz otopark hizmeti de alacak.

İDO yolcuları, 2019 yılına ait olmak koşuluyla sefer tarihi fark etmeksizin tek yön veya gidiş-dönüş olarak İDO dış hat deniz otobüsleri ve hızlı feribot seferleri için satın aldıkları tüm yaya yolcu ve araç biletleri ile kampanyadan faydalanabilecek.

Kampanyaya kayıt yaptırmak için İDO’nun gezi, kültür-sanat ve yaşam içeriklerinin bulunduğu seyahat bloğu ve birbirinden cazip kampanyalar sunan micro sitesi bihaftasonumvar.com’da İspark kampanya katılım formunun doldurulması ve kaydın başarıyla oluşturulması yeterli olacak.

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?