banner191

banner148

banner179

banner176

Hurtigruten Kruvaziyer Sektörüne Geri Dönüşü Hızlandırıyor!

Kruvaziyer endüstrisi ne zaman ve nasıl seyre başlayabileceğini değerlendirirken, Norveç kruvaziyer operatörü Hurtigruten hizmete geri dönüşünü hızlandırdı.

GÜNCEL 08.07.2020, 09:29 08.07.2020, 09:30 Halit Emre İbrahimoğlu
Hurtigruten Kruvaziyer Sektörüne Geri Dönüşü Hızlandırıyor!

Kruvaziyer endüstrisi ne zaman ve nasıl seyre başlayabileceğini değerlendirirken, Norveç kruvaziyer operatörü Hurtigruten hizmete geri dönüşünü hızlandırdı. Kruvaziyer hattı, 16 kruvaziyer gemisinin 14'ünün Eylül ayı sonuna kadar hizmete girmesini planlıyor.

Haziran ayında Hurtigruten, dört gemisi Bergen ve Kirkenes arasında Norveç sahil seferleri düzenleyen ilk kruvaziyer hatlarından biri oldu. Şirket, Ağustos ve Eylül aylarında bu rotaya yedi gemi daha eklemeyi planlıyor.

Hurtigruten’in gemisi Fridtjof Nansen, 14 günlük yolculuklarının ilkinde Norveç kıyılarından Almanya'ya yola çıkarak uluslararası kruvaziyer hizmetine devam eden ilk kruvaziyer hattı oldu. Hamburg'dan binen yolcular şu anda Norveç kıyıları boyunca seyahat kısıtlamaları nedeniyle inemiyorlar, ancak şirket yolculuklara Eylül ayına kadar devam etmeyi planlıyor ve yolcuların Norveç'te karaya çıkmasına izin verilecek şekilde seyahat kısıtlamalarının azaltılacağına inanıyor.

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?