banner191

banner148

banner179

banner176

HOPAPORT Limanını Artvinlilere Anlattı

Deniz Ticaret Odası Kongresi için İstanbul’da bulunan HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer vakfı ziyaret ederek “Başarılar” diledi.

GÜNCEL 15.05.2013, 13:04
HOPAPORT Limanını Artvinlilere Anlattı

Deniz Ticaret Odası Kongresi için İstanbul’da bulunan HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer vakfı ziyaret ederek “Başarılar” diledi.

İSTANBUL-HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer Deniz Ticaret Odası kongresi için gittiği İstanbul’da Artvinlilerin buluştuğu ve Artvin sorunlarına sahip çıkarak kamuoyu oluşturulmasında önemli bir rol oynayan Artvinliler Hizmet Vakfını ziyaret ederek, göreve yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik etti ve başarılar diledi.

Vakfın İstanbul Mecidiyeköy’deki merkezine yapılan ziyarette Vakıf Başkanı ve kendisi de Hopa’lı olan Başkan Hakan Bekar, Başkan Vekili Akın Varan, Başkan Yardımcısı İlter Turan ve vakıf Saymanı Muzaffer Sert tarafından karşılandı.

İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘Artvinliler Hizmet Vakfının yönetimi 28.04.2013 tarihindeki olağanüstü genel kurulda değişti. Yeni yönetimin ilk ziyaretçisinin de Bölgemizin, İlimizin ve şirin Hopa’mızın önemli kurumlarından olan Hopa Limanının Genel Müdürü Sayın Meriç Burçin Özer’in olması bizi daha da sevindirdi. Sayın Özer’e vakfımıza Hoş geldiniz” diyorum’ dedi.

Hakan Bekar vakfın 20 yıllık kuruluş tarihinin son 10 yılında aktif olarak görev aldığını ve vakfın başarısı için çalıştığını ifade ederek “Bugün nöbet bayrağı bizim elimizde. Bizde alnımız ak, başımız dik vakfımızın başarısı için elimizden gelen çabayı göstermek için buradayız” dedi.

Genel Müdür Özer’de kendisine gösterilen sıcak karşılama için teşekkür ederek yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Özer Hopa limanında yapılan çalışmaları anlatarak, HOPAPORT olarak ciddi projeler peşinde koştuklarını, iddialı çalışmalarla önümüzdeki yıllarda HOPAPORT’un isminin sıkça duyulacağını, HOPAPORT olarak sanatsal, kültürel, sportif alanda çeşitli etkinliklere destekler vermeye devam ettiklerini ifade etti. HOPAPORT’un başarısı ve iş potansiyelinin artırılmasının Artvin ekonomisini bir bütün olarak olumlu etkilediğini herkesin bilmesinde fayda gördüğünü ifade eden Özer Başkan Hakan Bekar ve yeni yönetime bundan sonraki görevleri süresince başarılar diledi.

Yorumlar (0)
10°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?