banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Gürcistan Türk Gemilerini Sıraya Dizdi

Bu fotoğraf dünya basınında sadece Denizhaber'de yayınlanıyor. İşte Gürcistan'ın el koyarak Poti limanında sıraya dizdiği Türk gemileri.

GÜNCEL 02.09.2009, 12:14
Gürcistan Türk Gemilerini Sıraya Dizdi

Gürcistan Türk Gemilerini Böyle Sıraya Dizdi

Bu fotoğraflar dünya basınında sadece Denizhaber'de yayınlanıyor.

İşte Gürcistan'ın el koyarak Poti limanında sıraya dizdiği Türk gemileri.

M/T Buket,Afrostar,Newstar1,Densa Demet üst üste sıralanmışlar....

Yorumlar (10)
HİLMİ ADALIER 10 yıl önce
YAYINLADIGINIZ TUTUKLU GEMILERE EK OLARAK YINE TURK ARMATORUNUN

MOLDOVIA BAYRAKLI MED K GEMISI KASIM 2008 DEN BERI POTI LIMANINDA AYNI SEBEBSIZ SUCLAMALARLA TUTUKLU BULUNMAKTADIR.

İsmail Hakkı Başoğlu 10 yıl önce
Poti limanında tutulan gemilerin hiç birinde Türk Bayrağı göremedim. Bence bu gemilerin armatörleri bayrağını çektikleri ülkelerin yetkililerinden yardım istese daha isabetli davranmış olurlar.
Kurtoğlu Muslihittin Reis 10 yıl önce
İsmail hakkı Başoğlu'na hitaben,

Aradığınız Türk bayrağı ise;

Geminin kaptanı Mehmet Öztürk başta olmak üzere 17 mürettebatın pasaportundaki Türk bayrağı sizi tatmin eder mi?

Geminin sahibinin Türk, yükünün Türk menşeli olması sizi tatmin eder mi?

Yok bunlar beni ilgilendirmiyor, ben vatandaşlarımın çıkarlarıyla ilgilenmem diyorsanız; TC Devleti sizin gibi düşünmüyor olmalı ki Dışişleri gi,rişim başlatmış.

Ayrıca orada bağlı gemilerden Densa Demet Türk Bayraklı.

Saygılar.
NİHAL ERGÜN 10 yıl önce
BU GÜN CANLARIMIZDAN AYRI GECEN 21. GÜN ...SİZGEMİ ÜSTÜNDE TÜRK BAYRAGINA BAKMISSINIZ İSMAİL BEY ...BİZ PERSONEL YAKINLARI GEMİÜSTÜNDE GÖRÜNEN PERSONELLERDEN BİRİ BENİM CANIMMI DİĞE BAKTIMM BAKTIK... BİZİM DEVLETİMİZ ZORDA OLAN BİR ÇOK ÜLKEYEE YARDIMLARDA BULUNUYOR... KULELER PATLADI TÜRK VARMI DİĞEE KOŞTURKOŞTUR ADAMLAR YOLLANDIOTEL PATLADI TÜRK VARMI DİĞE KOSULDU ..21 GÜNDÜRR ORADA 13 TÜRK 4 AZERİ VAR DİYORUZ BU SADECEE BİZİM GEMİMİZDE BAKIN ORADA SIRALANMIS ÜSTÜNDE TÜRK BAYRAGI OLMASADAA ... SAHİBİ PERSONELİ TÜRK GEMİLER VAR... AMAA NE ÖNEMİ VAR DEĞİLMİ NASIL OLSA KİM AĞRIR O BAĞRIR.... BAĞRIYORUZ AMA SESİMİZİ DUYAN YOK ..
Hüseyin A. 10 yıl önce
birde poti de yakıt barçlarının bulundugu ufak bi ara bölüm var. ordada "tarık güner, can-s 1 "diye turk gemileri duruyor.sebebını bılmıyorum ama tarık guner adlı koster nerdeyse tamamen çürümüş.

hakan bakarsan 10 yıl önce
-Gürcüler uluslararası hükümleri hiçe sayarak adeta orman kanunları uygulamakta akla mantığa uymayan yöntemlerle ve süratlerle insanlara nedeyse müebbet sayılacak hapis cezaları vermekte olup bizlerde karadenizde en büyük kıyısı olan ülke olarak gürcüstanın karadenizi parsellemesine hegomanya sürmesine seyirci kalmaktayız.

-Kafasına göre koyduğu kurallar ve askeri sahalarla,gemilere anormal derecede yüksek tutarlarda cezalar kesmekte olup,gemileri ve içindeki insanları gelir kapısı olarak görmektedir.

-Suan için Karadenizd bizden başka el uzatacak bir ülke olmamasına rağmen,Gecen yılki rus saldırılarında sadece en kuvvetli desteği ve yardımı biz yapmamıza rağmen ve bu durum Rus gazetelerinde "Türkler bizi Gürcülere tercih etti çığlıkları ile yayımlanmasına rağmen bize bunu reva görmekteler.

-Buradan herkese sesleniyorum"Kaptan a ve ailesine destek olmak için gerekli linkleri,denizcilik müsteşarlığını ve dışişleri bakanlığını mail yağmuruna tutalım.

-ayrıca her ne kadar yabancı bayrak tasısada Türk donatana ait olan gemilerinde Milli servet olduğunu unutmayalım ve onlar içinde her platformda sesimiz yükseltelim.

Gün bana göre Denzicilik müsteşarlığının(Gürcü bayraklı gemilere ve gürcü personelli geilere yapılacak Psc ler ile)günü,dışişleri bakanlığının günü,sanayi ve Ticaret bakanlığının günü,Lojistik ve taktik desteği çekerek TSK nın günü.Gürcülere patronun kim olduğunu göstermenin günü.

MUSTAFA YILDIZ 10 yıl önce
FOTOLARIN SADCE SİZDE OLMASI BASARI AMA RESİMLERİN ÜZERİNDEKİ YAZILARDA GEMİLERİ GÖREMİYORUZ. NEDEN RESİMLERİN ALT TARAFINA KOYULMUYOR.

İsmail Hakkı Başoğlu 10 yıl önce
Sayın Kurtoğlu Muslihittin Reis ;

Bana hitaben yazdığınız cevabı okuduğumda eleştirilerimin hedefini ve anlatmak istediğimi anlamamış olduğunuzu düşündüm. Dış işleri yetkililerinin Kaptan ile ilgili yaptıkları girişimleri destekliyorum. Yurt dışında herhangi bir vatandaşımızın başına gelecek en küçük bir olayda bile aynı hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini savunuyorum. Benim itirazım parayı kazanırken vergisini başka ülkeye ödeyip de başı sıkıştığında hükümetten para-kredi-her türlü yardım talep eden armatörlere.

Not:Benim de bir gemi kaptanı olduğumu burada belirteyim. Meslektaşıma acil kurtuluş ve ailesine sabır diliyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?