banner191

banner148

banner179

banner176

Göcek Boat Expo Açılıyor

16 ile 20 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek Göcek Boat Expo Fuarı'nda tekne malzeme, aksesuar ve ekipmanlarının yanısıra çok sayıda tekne sergilenecek.

GÜNCEL 14.04.2010, 10:44
Göcek Boat Expo Açılıyor

Göcek Boat Expo açılıyor

Göcek Boat Expo Fuarı'nda tekne malzeme, aksesuar ve ekipmanlarının yanısıra çok sayıda tekne sergilenecek.

GÖCEK- Göcek Boat Expo 16 ile 20 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fuarda tekne malzeme, aksesuar ve ekipmanlarının yanısıra çok sayıda tekne sergilenecek. Göcek Belediyesi ile Thames Yachting'in katkılarıyla Tunajans Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar üretici ve ithalatçıları bir araya gelecek.

Fuarda yatlar, sürat botları, yelkenli tekne ve guletler, kanolar, teknelerde kullanılan navigasyon sistemleri, motor, yelken ve aksesuarları üretici ve ithalatçıları yer alıyor. 80'e yakın tekne bağlanabilme imkanı sunan Göcek Belediye Marina'da temsilcilikleriyle birlikte 165 firma ağırlanacak.

Fuarda Tacar Yatçılık, Blues Yatçılık, Deniz Yatçılık, Blues, Viramar, Ark Yat, Thames Yachting, Zerana Yatçılık gibi firmalar teknelerini sergileyecek.

Katılımcıların hedef kitleleri ile birebir temas kuracağı önemli bir iletişim ortamı oluşturması hedeflenen Göcek Boat Expo'da dernek ve ilgili sivil toplum kuruluşlarıyla bir arada hareket edilerek sürdürülen tanıtım çalışmaları sayesinde 10 bine yakın yat tutkunu ağırlanacak.

Fuar T.C Ulaştırma Bakanlığı, T.C Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı, Muğla Valiliği, Muğla Belediyesi, Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi, Deniz Temiz Derneği Turmepa, İstanbul Yat Kaptanları Derneği, İzmir Tekne İmalatçıları Derneği destekleriyle gerçekleştiriliyor.

Yorumlar (0)
banner225
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?