banner191

banner148

banner179

banner176

Genç Kaptan Evinde, Ölü Bulundu

Çanakkale'de Boğaz Gemi Trafik Hizmetleri Merkezi Müdürlüğü'nde (VTS) görevli Deniz Trafik Operatörü Kaptan Levent Pehlivan, evinde ölü bulundu.

GÜNCEL 09.02.2009, 11:15
Genç Kaptan Evinde, Ölü Bulundu

Genç kaptan evinde, ölü bulundu

Çanakkale'de Boğaz Gemi Trafik Hizmetleri Merkezi Müdürlüğü'nde (VTS) görevli Deniz Trafik Operatörü Kaptan Levent Pehlivan, evinde ölü bulundu. Nişanlı olduğu ve bir ay sonra evlenme hazırlıkları yaptığı öğrenilen genç denizcinin ölümüne, evinde yaktığı mangaldan yayılan karbon monoksitin neden olduğu sanılıyor. Cumhuriyet savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken, Pehlivan'ın kesin ölüm nedeni otopsi sonucu belirlenecek.

DenizHaber'in Notu:

Denizhaber.Com ve Kaptanhaber.Com olarak vefat eden denizci kardeşimize  Allah'tan rahmet denizcilik camiamıza ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

Yorumlar (8)
Özkan DEMİRCİ 11 yıl önce
Tüm Pehlivan ailesinin başı sağolsun. Merhuma Allahtan rahmet diliyorum.
Mynet Haber'den 11 yıl önce


Kaptanın sır ölümü

Zehirlendiği saptanan Deniz Trafik Operatörü “Ölümümden ben sorumluyum” notu bıraktı.Çanakkale'de Boğaz Gemi Trafik Hizmetleri Merkezi Müdürlüğü'nde görevli Deniz Trafik Operatörü Kaptan Levent Pehlivan (37) Cuma günü 17.25 sıralarında grip olduğu için işinden erken çıkıp evine gitti. Gece vardiyasına da gelmedi. Gün boyu haber alamayan arkadaşları, Pehlivan'ın evine gitti. Genç kaptanın kapıyı açmaması üzerine site yönetiminden yardım isteyen arkadaşları, eve girdiklerinde Pehlivan'ın cesediyle karşılaştı. Pehlivan'ın odasında, içindeki kömürler kül haline gelmiş mangal bulundu. Levent Pehlivan'ın ölümüne, yaktığı mangaldan yayılan karbonmonoksit gazının neden olduğunun sanıldığı belirtildi. Odada ayrıca “Ölümümden kimse sorumlu değildir” yazılı not kağıdı da bulundu. Pehlivan'ın ölümünden bir gün önce eczacı nişanlısını Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne uğurladığı ve moralinin iyi olduğu belirtildi.

KPT.MERİÇ KURTULAN 11 yıl önce
AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM.
esra tezcan 11 yıl önce
Allah aılesıne ve nısanlısına sabır versın
meret kaan 11 yıl önce
Allah ailesine,nişanlısına ve yakınlarına sabır versin denizden ekmek yiyen(başka denizcilerin hakkından değil) ve denize gönül veren tüm denizcilerin başı sağolsun nur içinde yatsın :-(
lamb-bull 11 yıl önce
aislesine ve nişanlısına sabır ve baş sağlığı diliyorum. bende kaptan nişanlısıyım ÖLÜM BİR AYRLIK DEĞİLDİR SEVEN İÇİN .....
Levent DURASI 11 yıl önce
Eski bir mesai arkadaşı olarak Allahtan ailesine,nişanlısına ve tüm sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum.Allah mekanını cennet etsin Nur içinde yatsın.

Yaşamı boyunca örnek bir kaptan olarak hafızalarımızda yer alacaktır.

NAMAR DENİZCİLİK.

levent durası.

Elk.zab
İslam Bayraktar 11 yıl önce
Allah rahmet eylesin.Ailesine nişanlısına ve tüm sevenlerine baş sağlığı dilerim.İslam Bayraktar
26°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?