banner191

banner148

banner179

banner176

GEMİMO ve İTÜ’den GMC’19 konferansı

TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası ve İTÜ Denizcilik Fakültesi işbirliğinde GMC’19 konferansı düzenlenecek.

GÜNCEL 15.04.2019, 21:09 Nermin İstikbal
GEMİMO ve İTÜ’den GMC’19 konferansı

GEMİMO ve İTÜ’den GMC’19 konferansı

18-19 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Selçuk’taki Korumar Ephasus Oteli’ndeki konferansa katılımın yoğun olması bekleniyor.
TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası’nın geleneksel olarak düzenlemiş olduğu “Global Maritime Conference” olarak anılan GMC’19 konferansı, bu yıl İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Denizcilik Fakültesi ile birlikte İzmir’in Selçuk ikçesinde 18-19 Nisan 2019 tarihleri arasında Korumar Ephasus Oteli’nde düzenlenecek.

Uluslararası nitelikteki konferansta denizcilikte teknolojik yaklaşımlar, insan faktörü, yenilikçi tasarım ve buluşlar, denizde siber güvenlik, yeni deniz yakıtları ve verimlilik, gemi inşa, lojistik ve deniz ticareti ve hukuk, liman operasyonları, deniz ulaştırma yönetiminde dijital yaklaşımlar vb konularla ilgili toplam 64 bilimsel araştırmanın sonuçları katılımcıların önünde tartışılacak.

Konferansa ayrıca Dünya Denizcilik Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. George Theocharidis ve Strathclyde Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Osman Turan konuk konuşmacı olarak katılacak.

Konferansta sunulan bildiriler arasından akademik kurul tarafından belirlenecek bildiri sahiplerine en iyi bildiri ödülü verilecek.

Ayrıca konferansta sunulan bildiriler arasında akademik kurul tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda akademik olarak yayınlanmaya değer bulunan bildiriler, tam metin olarak Journal of ETA Maritime Science (JEMS) dergisinde yayınlanacak.

GMC’19 konferansı ile ilgili detaylı bilgiye konferans web sayfası globalmaritimeconference.org adresinden ulaşılabiliyor. Konferansa katılım için web sitesindeki kayıt bölümünden kayıt yaptırılması gerekiyor.

Yorumlar (0)
23°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?