banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

GEMİMO İzmir Şubesi Törenle Açıldı

Yapılan konuşmalarda İzmir’in Denizcilik sektörü içinde layık olduğu yer alması açısından Gemimo İzmir şubesinin önemli ve isabetli olduğu vurgulandı.

GÜNCEL 02.01.2009, 01:27
2038
GEMİMO İzmir Şubesi Törenle Açıldı

GEMİMO İzmir Şubesi Törenle Açıldı 

TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası   İZMİR  Şubesini açtı.

TMMOB GEMİMO  İZMİR ŞUBE  AÇILIŞI  30 .12.2008 GÜNÜ DEFAMED İZMİR ŞUBESİNDE YAPILDI. 

Açılışa; GEMİMO BAŞKANI: Muammer YAĞIZ, GEMİMO ONURSAL BAŞKAN: Erkan DERELİ, DEFAMED İZMİR ŞUBESİ BAŞKANI :Haluk ÖZERTEN, TMMOB İKK GENEL SEKRETERİ: Ferzan ÇİFTÇİ, DENİZCİLİK MÜSTEŞARLIĞI  BÖLGE MÜDÜRÜ:Hızır  REİS DENİZ ,TMMOB GMO  İZMİR ŞUBE BAŞKANI: Emrah ERGİNER, DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DYO  MAKİNE BÖLÜM BAŞKANI: Ender  ASYALI, GÜVERTE-İŞLETME BÖLÜM ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ, DEU DENİZ BİL. DEKANI:PROF. Bülent ÇİLİNGİR, DENİZ TİCARET ODASI İZMİR ŞUBESİNDEN: Erol ÇAĞLAR, PROF. EROL  DİZDAR, KAPTAN Altay  ALTUĞ,KURUCU YÖNETİM KURULUNDAN; Ali  KARAKURT , Göksenin  EROĞUL , Mustafa  NURAN , Zafer KARAÖZ , Oğuz ARBUN , Durmuş ÜNÜVAR  , Selami  METİN , Hamit KAŞIKÇI ayrıca çok sayıda Oda üyesi ve Meslek örgütü temsilcileri katıldı.

Kurucu Yönetim Kurulu adına açılış konuşması yapan  Hakkı TOROS hoş geldiniz konuşması ile odanın İzmir’de gerekliliğini vurgulandı.

Yapılan konuşmalarda İzmir’in Denizcilik sektörü içinde layık olduğu yer alması açısından Gemimo İzmir şubesinin önemli  ve isabetli olduğu vurgulandı.

GEMİMO BAŞKANI Muammer YAĞIZ Yaptığı konuşmada : İzmir’de  son yıllarda Denizcilik eğitimi,Deniz turizmi,ve Deniz ticareti alanında  yoğun çalışmaların yapıldığı İzmir’in denizci bir kent olması açısından  şubemizin önemli bir adım olarak gördüklerini  GEMİMO ‘ İlk şubesini İzmir’de açmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

GEMİMO  İZMİR ŞUBESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ :

M.TUZCUOĞLU İŞ MERKEZİ
1473 SOK. NO.5/603
35220 ALSANCAK/ İZMİR

TEL:0.232.4647015
FAX:0.232.4647092
www.gemimo.org

Yorumlar (4)
Bürke Akgün 13 yıl önce
Sayın Hakkı Toros;

Yeni yerinizin yeni yılda tüm üyelerinize sağlık mutluluk ve basarı getirmesini dilerim. Camianızın dışından biri olarak duyduğum mutlululuğu paylaşmak istedim.

selamlar...

Bürke Akgün

İzmiR

sabahattin turgut 13 yıl önce
Devletin denizcilikten elini çekip,tersaneleri devrettiği memleketimizde,çıkış yolumuz acil olarak sivil toplum örgütlerinin güçbirliği yaparak bölgemize yeniden tersanecilik oluşturulmasıdır.böyle bir dönemde GEMİMO şubesinin HAKKI TOROS gibi mücadeleci birinin önderliğinde İzmirde açılmış olması çok sevindiricidir.

Denize yönelik meslek odalarının önderliği ve diğer odaların da desteği ile sesimiz daha güçlü çıkacak istediğimiz tersane alanına kavuşmamız mümkün olacaktır.

GEMİMO İzmir şubesinin açılışını kutlar başarılar dilerim.
Emrah Erginer 13 yıl önce
Merhaba,Oncelikle hayirli olsun diyorum...Gecte olsa Subelesme surecinin baslamasi cok guzel... Cunku Izmir'de Dokuz Eylul Universite'miz catisi altinda DIYYO'da Makine Bolumumuz var ve 2011'de ilk mezunlarimizi verecegiz... Yani ilk genc uyeleriniz de yetismekte...Bu vesile ile herkese mutlu yillar...Emrah Erginer
Bülend Temur 13 yıl önce
GEMİMO BAŞKANI Muammer YAĞIZ konuşmasında belirtiği gibi "İzmir’in denizci bir kent olması açısından" öneli bir adım olan şubenin açılması hayırlı olsun.
18
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü