Geleneksel DUİM Gecesinde Biraraya Geliyor

İstanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü Geleneksel DUİM Gecesinde Biraraya Geliyor İstanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü geleneksel DUİM gecesinde bir araya gelecek. Konu ile ilgili İÜ Denizcilik Ku

Geleneksel DUİM Gecesinde Biraraya Geliyor

İstanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü Geleneksel DUİM Gecesinde Biraraya Geliyor

İstanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü geleneksel DUİM gecesinde bir araya gelecek. Konu ile ilgili İÜ Denizcilik Kulübünce yapılan şöyle:

"İstanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği bölümü Denizcilik kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'DUIM Gecesi' bu yıl da 11 Aralık Cuma günü Saat:19.30’da Sueda Teknesinde Kabataş iskelesinden kalkarak boğaz turu şeklinde gerçekleşecektir.

Tüm bölüm öğrencilerimizin, hocalarımızın ve mezunlarımızın katıldığı Gecede öğrenci arkadaşlarımız mezunlarımızla tanışarak sektör hakkındaki deneyimlerini öğrenecekler ve kariyer hedeflerinde fikir sahibi olacaklarıdır. Gecenin ilerleyen saatlerinde tüm misafirler DJ eşliğinde eğlenme fırsatı bulacaklardır. Etkinliğe tüm DUİM ailesi davetlidir."

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176