banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Gazipaşa Yat limanı ‘Balçık Denizi’ oldu!

Limandaki çalışmalar kapsamında ortaya çıkan bulanıklık, yerli halkın yanı sıra tatilini ilçede geçiren vatandaşların da tepkisini topladı.

GÜNCEL 04.09.2012, 08:20
Gazipaşa Yat limanı ‘Balçık Denizi’ oldu!

Limandaki çalışmalar kapsamında ortaya çıkan bulanıklık, yerli halkın yanı sıra tatilini ilçede geçiren vatandaşların da tepkisini topladı. Liman içerisindeki denizde oluşan bulanıklığın, yat limanı yanındaki sahil kesimini de etkilediğini belirten tatilciler, turizm sezonunda limanda çalışma yapılmasının yanlış olduğuna dikkati çektiler.

‘BULANIK DENİZE GİRİYORUZ’

Tatilini Gazipaşa’da geçiren ve denize girmek için yat limanı yanındaki Selinus Plajı’nı tercih eden Bayram Akkaya adlı bir tatilci, limandaki çalışmalar nedeniyle denizde zaman zaman bulanıklık oluştuğuna dikkati çekti. Gazipaşa halkının yanı sıra ilçeye tatil için birçok yerli ve yabancı tatilcinin denizde oluşan bulanıklıktan rahatsız olduğunu belirten Akkaya, “Ailemle beraber sakinliği ile bilinen Gazipaşa’yı deniz ve doğayla iç içe olduğu için tercih ediyoruz. Burada denize girmek istiyoruz fakat çoğu zaman denizde çamurlu su oluştuğunu görüyoruz. Keşke limandaki bu çalışma turizm sezonu içerisinde yapılmamış olsaydı. Yetkililerin buna bir çözüm bulacağını düşünüyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
21°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?