banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

Gallipoli Seaways Ro-Ro gemisinde çıkan yangın söndürüldü!

Çanakkale açıklarında yaşanan yangın sonrasında Ezine’nin Geyikli beldesindeki limana çekilen "Gallipoli Seaways" isimli gemideki yangın tamamen söndürüldü. Gemide soğutma ve duman tahliye çalışmaları sürüyor.

GÜNCEL 12.02.2021, 09:15 12.02.2021, 10:20 Halit Emre İbrahimoğlu
290
Gallipoli Seaways Ro-Ro gemisinde çıkan yangın söndürüldü!

GALLIPOLI SEAWAYS isimli Ro-ro gemisinde çıkan yangına ivedilikle müdahale edildiği, kısa sürede güvenle limana yanaştırılan geminin KEGM ekipleri tarafından denizden ve itfaiyenin ekipleri tarafından da karadan çalışmaları sonucu gemideki yangıınn tamamen söndürüldüğü açıklandı.

KEGM Twitter hesabından yapılan açıklamada; GALLIPOLI SEAWAYS isimli Ro-ro gemisinde çıkan yangına ivedilikle müdahale edip, kısa sürede güvenle limana yanaştıran ekiplerimizin denizden ve itfaiyenin de karadan çalışmaları sonucu gemideki yangın tamamen söndürüldü.'' ifadeleri yer aldı.

Denizcilik Genel Müdürlüğü twitter hesabından ise "GALLIPOLI SEAWAYS gemisinde yangın olan kapalı alanlara uzman ekipler ulaşmış olup saat 03:58 itibari ile yangın kontrol altına alınmıştır. Müdahale ve soğutma çalışmaları devam etmektedir."açıklaması yapıldı.

Römorkörler gemiye yaslanmaya devam ediyor!

KEGM ayrıca, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması adına römorkörlerin gemiye yaslanmaya ve soğutma çalışmalarına aralıksız devam ettiğinin altını çizdi.

KEGM tarafından Akçansa Limanı’na çekilen GALLIPOLI SEAWAYS Ro-Ro gemisindeki yangın, karadan itfaiye, denizden römorkörlerin müdahalesinin devam ettiği açıklanmıştı.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
23
az bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü