"En Güzel Tekne İsmi" Yarışması

Motor Boat & Yachting, En Güzel Tekne İsmi Yarışmasını başlatıyor. Eğer en güzel tekne ismine, sizin teknenizin sahip olduğunu düşünüyorsanız, yapmanız gereken şu:

"En Güzel Tekne İsmi" Yarışması

Eğer en güzel tekne ismine, sizin teknenizin sahip olduğunu düşünüyorsanız, teknenizin isminin göründüğü bir fotoğrafı ve yarışma formunu yollayın, birbirinden değerli ödülleri kazanın!

Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, tekne adınının net bir şekilde göründüğü, 1 MB’ı geçmeyecek büyüklüğe sahip JPEG formatında bir fotoğrafı ve başvuru formunu 1 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında bize göndermek. Fotoğrafla birlikte, MBY ağustos sayısındaki veya www.motorboatdergi.com’daki formu, ya internet üzerinden yarismamby@ntv.com.tr adresine ya da posta yoluyla dergimizin adresine (Doğuş İletişim Eski Büyükdere cad. No:61 USO Center, 34398 Maslak, İstanbul) yollayarak yarışmaya katılabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi MBY Ağustos sayısında ve www.motorboatdergi.com adresinde...

ÖDÜLLER:

  • Birincilik ödülü: West Marine’den 1250 TL’lik hediye çeki, Acıbadem Pruva Sigortası, Acil Sağlık Sigortası, Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
  • İkincilik ödülü: West Marine’den 500 TL’lik hediye çeki, Acıbadem Pruva Sigortası ve Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
  • Üçüncülük ödülü: West Marine’den 250 TL’lik hediye çeki ve Acıbadem Pruva Sigortası hediye edilecek.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176