banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Emektar Paşalimanı Ünye'den Gemi Çekti

Türkiye Denizcilik İşletmeleri tarafından Genta Denizcilik'e kiralanan emektar Paşalimanı römorkörü, Black Pearl 3 adlı gemiyi Boğaz'dan geçirdi.

GÜNCEL 15.03.2010, 17:58
2556
Emektar Paşalimanı Ünye'den Gemi Çekti

Emektar Paşalimanı Ünye'den Gemi Çekti

Türkiye Denizcilik İşletmeleri tarafından Genta Denizcilik'e kiralanan emektar Paşalimanı römorkörü, Ünye'de yedeğine aldığı Black Pearl 3 adlı gemiyi Boğaz'dan geçirdi. Paşalimanı, gemiyi İzmir/Aliağa'ya çekerek götürecek.

Acenteliğini Transbosphor'un  yaptığı geçişte 90 metre boyunda Black Pearl 3 adlı gemiyi Paşalimanı römorkörü çekerken, TDİ Zübeyde Ana römorkörü de eski mesai arkadaşına geçişte yardımcı oldu.

Makinesi arızalı geminin Ünye'den Aliağa'ya gitmekte olduğu öğrenildi.

 

 

Yorumlar (15)
arif ertik 12 yıl önce
46 YAŞINDA OLAN PAŞALİMANI HABERİNİN BENİ NE KADAR SEVİNDİRDİGİNİ TARİF EDEMEM BU SÜPRİZİ HAZIRLIYANLARA VE YORUMLARA TEŞEKKÜR EDERİM.
levent Kpt 12 yıl önce
arif abii hayırlı olsun...ben ne emektarları yedekledim(S/S ALİ İHSAN KALMAZ.S/S SUVAT.bi reklamımızı yapan olmadı yaa.....
salih-kaptan 12 yıl önce
sayin editör,, resimleri cep telefonu ilemi cektiniz,, madem cekiyorsunuz, bare düzgün bir makina ile cekin lütfen,, bu ara konu ve manzara harika olmus,bunu da tebrik etmek lazim,, zaman-zaman,, istanbul ve canakkale bogazlari ile ilgili haberleriniz, vede resimleriniz cikarsa seviniriz,, ama cep tlf.nu degil haaA!!!!!!!..saygi ve sevgilerle .....
osman gözüdok 12 yıl önce
genta yönecilerine cesaretlerinden ve disiplinli çalışmalarından dolayı teşekkür lerimi bir borç bilirim.Tarihi paşalımanı teknesiniböyle yolculuklarda işallah hep baraber birlikte yüzdürürüz.
nihat gözüdok 12 yıl önce
paşalimanı yük sahibi olarak arif bey ve ekibine şükranlarımı sunarım çok iyi iş çıkardılar emekli olmayı bekliyen tekneyi hayata döndürdüler genta ile nice bol kazançlı işlere....
Emin Yasacan 12 yıl önce
Arif Bey e ve ekibine tebrikler. Bu yaştaki bir gemiye bakım tutumlarından dolayıdır ki birinci sınıf bir P&I sigortası sağlayabildik.
Kaptan Tuğrul Orcan 12 yıl önce
Çok sert ve değişken hava koşulları altında, yağdan kıl çeker gibi, iyi bir seyir organisazyonu ile Doğu Karadenizden boğaza sıkıntısız ulaşan ve yolculuğunu başarıyla sürdüren Paşa limanı römorkörünü kullanan personele, ve bu römorkörü tekrar ait olduğu denizlere ve işine döndüren ve ülke ekonomisine kazandıran ARİF ERTİK'e nice başarılı ve sağlıklı seferler dilerim. Selametle Kalın. Kaptan Tuğrul Orcan
12 yıl önce
Çekilen gemi 90 metre Paşalimanı 30 metre,daha 1 ay olmadı kiralanalı ......Kiraladıkları yer ise Türkiye Denizcilik İşletmeleri yani TDİ..Burada reklamı yapılacak TDİ dir.BU romorkörü yıllardır kim çalıştırmış acaba.TDİ ve personelini kutluyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner255
3
parçalı az bulutlu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü