banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Ege Seyri Çeşme Marina'da Sonlandı

Edinburgh Dükü Prens Philip, Galler Prensi Charles Philip ve York Dükü Prens’in yönetiminde olduğu dünyanın en eski yat kulübü olan Royal Thames Yacht Club, Londra’dan başladıkları yolculuklarını Çeşme Marina’da noktalad

GÜNCEL 16.06.2015, 12:25
3225
Ege Seyri Çeşme Marina'da Sonlandı

EGE SEYİR ÇEŞME MARİNA’DA SONLANDI 

Edinburgh Dükü Prens Philip, Galler Prensi Charles Philip ve York Dükü Prens’in yönetiminde olduğu dünyanın en eski yat kulübü olan Royal Thames Yacht Club, Londra’dan başladıkları yolculuklarını Çeşme Marina’da noktaladı..

Çanakkale Savaşları’nın 100. yılı anma etkinlikleri kapsamında Londra’dan yola çıkan Royal Thames Yacht Club (RTYC) üyeleri 2-14 Haziran tarihleri arasında da 50-60 kişilik yatçı misafir grubu ile ‘Ege Seyir’ programlarını gerçekleştirdi. 2 Haziran’da Çanakkale’den başlayan ve Kabatepe, Bozcaada, Ayvalık, Bademli ile devam eden yolculukları 14 Haziran tarihinde Çeşme’de sonlandı.

AKALTAN’DAN KATILIM PLAKETİ

Çeşme Marina’da demir atan RTYC üyeleri, Çeşme Marina Genel Müdürü Can Akaltan ve ekibi tarafından ağırlandı. Kendileri için hazırlanmış olan kokteylde keyifli zaman geçirdikleri gözlenen RTYC üyeleri Çeşme Marina’yı çok beğendiklerini ve tekrar gelmek istediklerini belirttiler. Ayrıca Akaltan tarafından RTYC üyelerine ve bu seyre vesile olan Catoni Deniz İşleri’nin yöneticisi ve aynı zamanda RTYC üyesi olan Jonathan Beard’e katılım plaketleri takdim edildi.

GALLER PRENSİ CHARLES PHİLİP DE KULÜBÜN YÖNETİMİNDE

1775 yılında İngiltere’de kurulmuş olan RTYC, dünyanın en eski yatçılık kulübü olarak bilinmekte. Günümüzde kulübün yönetiminde Edinburgh Dükü Prens Philip, Galler Prensi Charles Philip ve York Dükü Prens Andrew bulunuyor. Çeşme Marina’da demir atan RTYC üyeleri, Çeşme Marina Genel Müdürü Can Akaltan ve ekibi tarafından ağırlandı Foto 3: RTYC üyelerine ve bu seyre vesile olan Catoni Deniz İşleri’nin yöneticisi ve aynı zamanda RTYC üyesi olan Jonathan Beard’e Akaltan tarafından katılım plaketleri takdim edildi.

 

Yorumlar (0)
22
açık
Günün Karikatürü Tümü