banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner148

banner145

banner179

banner243

Ecel, Tarık Yılmaz'ı Uykuda Yakaladı

Alican S adlı gemide hayatını kaybedenTarık Yılmaz'ın (33) aslen Erzurumlu olduğu ve İstanbul'da ikamet ettiği öğrenildi.

GÜNCEL 18.01.2013, 21:17
Ecel, Tarık Yılmaz'ı Uykuda Yakaladı

Rize'nin Çayeli ilçesinde Limanköy Limanında alabora olan Alican S adlı gemide hayatını kaybedenTarık Yılmaz'ın (33) aslen Erzurumlu olduğu ve İstanbul'da ikamet ettiği öğrenildi.

"Alican S" adlı kuru yük gemisinin, Çayeli ilçesinde Limanköy Limanı'nda, Ünye Çimento'ya çimento hammaddesi boşaltırken yan yatmasının ardından Sahil Güvenlik, Rize Valiliği Arama ve Kurtarma ile Karadeniz Dalgıçlar Spor Kulübü ekipleri tarafından başlatılan çalışma sona erdi.

Karadeniz Dalgıçlar Spor Kulübü Başkanı ve Rize Valiliği Arama Kurtarma dalgıcı Rıza Birkan, yaptığı açıklamada, olay sonrası 2 saatlik çalışma ile kayıp gemi adamı Tarık Yılmaz'ın (33) cesedine ulaşıldığını ve cesedin Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldığını bildirdi.

Geminin ana yakıt tankları ile diğer bölümlerini de kontrol ettiklerini vurgulayan Birkan, ''Kontrollerde yakıt tanklarında herhangi bir sızıntı yoktu ancak kaptan köşkünün olduğu bölümde ufak bir yağ ve yakıt sızıntısı vardı. Bu nedenle herhangi bir çevre kirliliği yaşanmaması için gerekli tedbirler alındı'' diye konuştu.

Dalgıç Zafer Koçal ise yaptığı açıklama da bugün 11 sularında gerçekleşen olayda bir kardeşimizi kaybettik. Allah'tan rahmet diliyorum.  Olmaması gereken bir olay oldu.

Tarık Yılmaz'ın (33) aslen Erzurumlu olduğu ve İstanbul'da ikamet ettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102