banner191

banner148

banner179

banner176

Düzgit'ten 'Kul Hakkı Yedin' İddiası!

Deniz Ticaret Odası Meclis Toplantısında söz alan Recep Düzgit, ilginç bir iddiada bulundu ama iddiasını destekleyen verileri tam olarak ortaya koymadı.

GÜNCEL 02.05.2013, 23:27
Düzgit'ten 'Kul Hakkı Yedin' İddiası!

Deniz Ticaret Odası Meclis Toplantısında söz alan Recep Düzgit, ilginç bir iddiada bulundu. İddiasını somut verilere dayandırmayan Recep Düzgit; "Yalova'dan Eskihisar'a gelirken yanına gelen bir kişinin kendisine birşeyler söylediğini ve kendisinide bilenlerin bildiğini belgesiz hiç bir şekilde konuşmadığını belgesiz bilgiye itibar etmediğini" söyleyerek, şöyle devam etti:

"Kul hakkı çok önemlidir  kul hakkıyla bana gelme demiştir Yüce Allah, onu ben affedemem demiştir dolayısıyla belgeli konulu yargı kararlı... ve ayrıca onlar konuyu açtılar evraklar yanındaydı evet bu dosya şu anda başkan adayı olan arkadaşla ilgili ortağı olduğu bir şirketle ilgili ortağı  çok enteresan bu beş kişiden biri söyledi sanırım, beni bu başkan adayı arkadaş aradı ben de dedim ki nerdesin bu konuda istediğin yerde görüşelim dedim ama bir daha sesi çıkmadı ben şimdi sesleniyorum nerde bu Salih Zeki Çakır nerde kul hakkı yiyen bu Salih Zeki Çakır nerde?"

Recep Düzgit; "Evet böyle bir adayımız var herkese hayırlı olsun" diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar (6)
Kurdoğlu Muslihiddin Reis 7 yıl önce
Evet, kul hakkından söz etmek öyle kolay olmasa gerek Recep Bey... Bu konuda mahşerde ilahi terazide önünüze konulacak bir hesap bekliyor sizi, ben affetsem, Allah affetmez...
Davut Doğrucu 7 yıl önce
Sayın Metin Kalkavan önceki meclis toplantısında -medya tetikçim yok- derken medya sözcüğünün üstüne basarak söylediğini şimdi anlıyoruz... değilmi...
Mühendis 7 yıl önce
Recep Bey,
Ben de Perşembe Pazarı'nda gezerken yanıma yaklaşan bir işportacı sizin kul hakkı yediğinizi söyledi. Ben çok ciddiye almamıştım ama madem her fısıldanan ciddiye alınacak ben de sağda solda anlatayım oldu mu?
Olmadı tabii...koskoca iş adamısınız lakırdıyla iş yapmayın.
ARDA ŞAHİN 7 yıl önce
bizim bildiğimiz salih çakır,gemi adamlarının,ve çalışanlarının hakkını zamanında verir ,gemi adamlarının maaşlarını vermeyen ,o maun ağacının arkasındaki başkanlarrrr,ARTIK SİZİ ,YALANLARINIZI,İFTİR ALARINIZI ,İSTEMİYORUZZZ,size bu hafta GÜLE ,GÜLE.
arda şahin 7 yıl önce
emlak bankasına borcu olanlar ,KUL HAKKI ORADA ;YETİM HAKKI ORADA,KİMSESİZİN, HAKKI ORADA ,SAKATIN HAKKI ORADA ,ORADA ,ORADA,BEN ÖĞLE SERVETİNN!!! hey size sesleniyorum ,şimdide çıkmışınız ,AR ,etmeden ,OY TOPLAMAK İÇİN,ona buna iftira ediyorsunuz, ,bu ,camia aptal değil.ORASI BİRKAÇ ,AİLENİN ,YEZANESİ ,BÜROSU ,DEĞİL..orası,aidatı nı ödeyen tüm üyelerindir.
Denizci 7 yıl önce
Herhalde varki, yıllar önce bir okul töreninde yönetimde görevli bir hoca için, "şu herifi topuğundan vurduramadım" dediğini duyduk-biliyoruz.
13°
sisli
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?