banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Dünya Devi Azimut’tan Büyük Ödül!

Sirena Marine, Azimut’un dünya çapındaki bayileri arasında her yıl sabırsızlıkla beklenen değerlendirmede büyük ödülü kazandı.

GÜNCEL 23.10.2012, 15:20
Dünya Devi Azimut’tan Büyük Ödül!
Sirena Marine’e Dünya Devi Azimut’tan Büyük Ödül!

Sirena Marine, Azimut’un dünya çapındaki bayileri arasında her yıl sabırsızlıkla beklenen değerlendirmede büyük ödülü kazandı. 46 bayi arasında satış, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti konularının değerlendirildiği sıralamada, Sirena Marine “Azimut Başarı Ödülü”nü (Azimut Achievement Award) aldı.

Sirena Marine, Azimut’un dünya çapındaki 46 bayisi arasında yapılan değerlendirmede satış, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti konularında “Azimut Başarı Ödülü”nü aldı. Azimut’un bayilerine verdiği en prestijli ödül olarak kabul edilen “Azimut Başarı Ödülü”ne ilişkin, Sirena Marine Pazarlama ve İletişim Direktörü Banu Tekin, “Sirena Marine olarak kurulduğumuz günden bu yana satış sonrası hizmet konusunda gösterdiğimiz hassasiyetin sonucunu bu değerli ödüle layık görülerek almış olmaktan memnuniyet duyuyoruz. 2007 yılında aldığımız “Azimut En İyi Marka Temsili Ödülü”nün (Azimut Best Brand Support Award) ardından bugün layık görüldüğümüz “Azimut Başarı Ödülü” ile üretim faaliyetlerimizin yanı sıra satış sonrası hizmetlerimize ilişkin olarak yakaladığımız dünya standartlarındaki kaliteyi de ispatlamış olduk. İleriki dönemlerde de yeni yatırımlarımız ve hizmetlerimiz ile daha nice başarılara imza atmayı hedefliyoruz” dedi.

Türk marine sektörünün en önemli kuruluşlarının başında gelen ve Türkiye’nin ilk seri üretim yelkenlisi Azuree serisinin üreticisi olan Sirena Marine, uluslararası arenada aldığı ödüller ile hızla büyümeye devam ediyor. Azimut motor yatlarının üretimi ve distribütörlüğü ile sektördeki yerini güçlendiren Sirena Marine, bugün İtalya, İspanya, Avustralya, Hong Kong ve Yunanistan’da satışları devam eden Azuree serisini, 2012 yılının sonuna kadar başta Çin, İngiltere, Almanya ve Fransa olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki yelken severler ile buluşturmayı hedefliyor.
Yorumlar (0)
-3
parçalı az bulutlu
banner102