banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

DUİM'de Mezuniyet Sevinci Devam Ediyor

KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği yeni mezun öğrencileri, törenin ardından düzenledikleri gecede mezuniyetlerini kutlamaya devam ettiler.

GÜNCEL 15.06.2012, 12:36
DUİM'de Mezuniyet Sevinci Devam Ediyor

Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölüm Başkanı ve çok değerli öğretim üyelerinin de katıldığı bu güzel gecede, mezunlarını yalnız bırakmayarak, balo boyunca mezunlarıyla beraber eğlenceli saatler geçirerek onların bu güzel gecelerine renk kattılar.

AKBAŞOĞLU, AKMAR, ARKAS, ATLANTİK, BEŞİKTAŞ, ER DENİZCİLİK, HORİZON, KIRAN, İÇDAŞ, İNCE, MARDAŞ VE TURKON denizcilik şirketlerinin yıl içi okul faaliyetlerine sponsorlukları ile düzenlenen bu güzel gecede, öğrenciler gecenin ilerleyen saatlerinde mezuniyet pastalarını hep birlikte keserek mezun olmanın gururunu yaşadılar.

Hocaları ile birlikte 4 yılın acısını çıkarırcasına eğlenen mezunlar devre başkanlarının veda konuşması ile birlikte bu güzel geceyi sonlandırdılar.

Yorumlar (3)
CEM KARTOĞLU 9 yıl önce
Yeni mezunlara hayatlarında başarılar, denizlerde hayırlı seferler diliyorum...

Okulu bu güzelliklere getiren çok değerli hocalarımıza, ilk mezun abilerimize, devre arkadaşlarıma ve tüm kardeşlerime ne kadar teşekkür etsem azdır...

Zoru başardık...

Saygı ve sevgilerimle...

Pruvamız açık, rüzgarımız şık olsun...

Bilgi paylaştıkça güzel ve değerlidir...

Viya Böyle...Cem KARTOĞLU

Sey.Öğt.Grv.
Reha Serindağ 9 yıl önce
Tüm mezunlara öğretim sonrası hayatlarında da başarılar diliyorum. Denizleriniz sakin pruvanız her daim neta rüzgarınız sizinle olsun. Ayrıca faaliyetlerde aktif rol alıp okulumuzu bugünlere getiren öğretim görevlileri ve öğrenci arkadaşlarıma tekrar teşekkürler ediyorum.Allah selamet versin..
Emrullah TURGUT 9 yıl önce
Mezun kardeşlerimizi gönülden kutlar. Hayatlarında başarılarının devamını dilerim.Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun.
12°
orta şiddetli yağmur
banner102