banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Denizcilik sektörü Yıldırım ile buluştu

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldınm ve denizcilik sektörünün temsilcileri ,krizin sektöre etkilerini minumuma indirmek için önlemlerin tartışıldığı toplantıda biraraya geldi.

GÜNCEL 02.02.2009, 11:55
1791
Denizcilik sektörü Yıldırım ile buluştu

Denizcilik sektörü Yıldırım ile buluştu  

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldınm ve denizcilik sektörünün temsilcileri, küresel krizin sektöre etkilerini minumuma indirmek için alınması gereken Önlemlerin tartışıldığı toplantıda biraraya geldi.

Bakan Yıldırım, Anadolu Hisarı'ndaki Kıyı Emniyeti Sosyal Tesisleri'nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantının ardından basın açıklaması yaptı .

Küresel krizin Türkiye'de etkisinin asgari düzeye indirilmesi için bir süreden beri hükümetin çalışmaları olduğunu hatırlatan Yıldırım, ekonomik alanda yapılan yasal düzenlemelerin devam ettiğini, bir yandan da sektörlerle ilgili çalışma grupları oluşturduklarını, dün yapılan toplantıda denizcilik sektöründeki son durumun ele alındığını ve çözüm önerilerinin tartışıldığını aktardı.

Toplantıda yapılan değerlendirme notlarının önümüzdeki hafta yapılacak Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nda ele alınacağını dile getiren Yıldınm, böylece krize yönelik tedbir alma konusunda son aşamaya gelindiğini vurguladı .
 
 

 

Yorumlar (0)
14
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü