Denizcilerin "BALIK GÜNÜ"

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezeunlarının geleneksel balık günü etkinlikleri, çok sayıda davetlinin katılımıyla Tuzla kampüsünde gerçekleştirildi.

Denizcilerin

BALIK GÜNÜ

İTÜ Denizcilik Fakültesi'nin geleneksel balık günü etkinliklerini çok sayıda davetlinin katılımıyla Tuzla kampüsünde gerçekleştirildi. Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (DEFAMED) tarafından düzenlenen etkinliğe Denizcilik Müsteşarı İsmet Yılmaz, İstanbul Milletvekili Cengiz Kaptanoğlu, Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, DİTAŞ Genel Müdürü Süleyman Paslı ile Fakültenin eski mezunları katıldı. DEFAMED tarafından 13'üncüsü gerçekleştirilen "Balık Günü" etkinlikliklerinde eski ve yeni mezunların biraraya gelmesi sağlandı.

Denizcilik Müsteşar İsmet Yılmaz, DTO Başkanı Metin Kalkavan, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Kamil Sağ, DEFAMED Başkanı Atilla Kocataş, 50'inci yıl mezunlarından Metin Leblebicioğlu birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından 50'inci yıl mezunlarına birer plaket verildi.

Denizhaber.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir mezun
Bir mezun - 14 yıl Önce

sevinmeyin hic bence,İdare denizcilik okulu mezunlarından diye,bence degisen hicbir sey yok,ekipler kuruluyor,birbirlerini ağırlıyorlar

Deniz Kaptan
Deniz Kaptan - 14 yıl Önce

Sayin Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan in canimi sikiliyordu yoksa dikkat mi cekmek istemisti de bu konusmayi yapti bilmiyorum ama yanlis yerde yapti. Ben kendisinin elestirilerine bir demiyorum hatta uslubuna da ama bu elestiriyi yapacagi yer orasi degildi. Kendisine konusmasi icin hic mi firsat vermediler yoksa nerede ne konusmasi gerektigini mi bilmiyor ben bu konuda yorum yapmak istemiyorum ama kendisi yapmaliydi bu yorumu.

Orasi bir TARIH in anildigi yer,orasi kendisinin yasi kadar deniz tecrubesi yapmis, orasi 40 yillik mezunlarin 50 yillik mezunlara bakarken saygidan gozlerinin yasardigi, orasi gencecik denizcilerin gurur duyulasacagi bir AILE si oldugunu gordugu insanlarin oldugu yer. Nasil insana ailesi kotulenemezse burada da onu yapmamaliydi. Sayin Baskan konusmaniz icin yanlis yerdeydiniz. Sayin kelimesini mevkinizden once sahsinizin hak etmesi icin daha dikkatli olmalisiniz.

Saygilarimla...

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176