banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Deniz Turizmine Bezirgan Yön Verecek

Deniz Turizmi Birliği’nin olağan genel kurulunda, D-Marin Marinalar Koordinatörü Ali Erkan Bezirgan başkanlığa seçildi. Bezirgan ilk konuşmasında, 10 milyar dolar döviz girdisi

GÜNCEL 05.05.2010, 08:42
Deniz Turizmine Bezirgan Yön Verecek

Deniz turizmine Bezirgan yön verecek

Deniz Turizmi Birliği’nin olağan genel kurulunda, D-Marin Marinalar Koordinatörü Ali Erkan Bezirgan başkanlığa seçildi. Bezirgan ilk konuşmasında, 10 milyar dolar döviz girdisi' hedefi çizdi.

Deniz Turizmi Birliği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, D-Marin Marinalar Koordinatörü Ali Erkan Bezirgan seçildi.

DTB'nin Sinop’da düzenlenen 8. Olagan Genel Kurulu’nda konuşan Bezirgan, “Türk deniz turizmi sektörünün önümüzdeki yıllardaki hedefi 10 milyar dolar döviz girdisi olmalıdır” dedi.

Bezirgan, hedeflerinin kamu ve özel sektörle işbirliği yaparak Deniz Turizmi Birliği’nin gelişimine katkıda bulunmak ve sektör temsilcileri için değer yaratmak olduğunu söyledi.

Kurvaziyer turizminin dünya turizmindeki payının hızla arttığına dikkat çeken Bezirgan, “Bu yükselişten daha fazla pay alabilmek için Türkiye’de de yüksek standartlarda tesisler yaratmalıyız” dedi.

Bezirgan’ın yönetim kurulu başkanlığına seçildiği DTB 8. Olağan Genel Kurulu’na ilgili bürokratlar, sektör temsilcileri ve Deniz Turizm Birliği’nin üyeleri katıldı.

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102