banner191

banner148

banner179

banner176

DEFMED Yönetimi İMEAK DTO’ya Ziyarette Bulundu

DEFMED (D.E.Ü. Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği), 20 Aralık Perşembe günü İMEAK Deniz Ticaret Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu.

GÜNCEL 24.12.2018, 18:47 Nermin İstikbal
DEFMED Yönetimi İMEAK DTO’ya Ziyarette Bulundu

DEFMED Yönetimi İMEAK DTO’ya Ziyarette Bulundu

DEFMED (D.E.Ü. Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği), 20 Aralık Perşembe günü İMEAK Deniz Ticaret Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu. Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Orçun Erbayraktar ve beraberindeki heyet, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır ve Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ile bir araya geldi. Ziyarette DEFMED Yönetim Kurulu Başkanı Orçun Erbayraktar’a, Başkan Yardımcısı Bülent İbik, Dernek Sekreteri Deniz Kıran, Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Alemdağ ve DEFMED İstanbul Temsilcilerinden Serhan Polat ile Aysu Gürgan eşlik etti. "Önümüzdeki dönemde Deniz Ticaret Odamız ile birçok etkinlikte bir araya gelmeyi umuyoruz"

DEFMED ile İMEAK Deniz Ticaret Odası arasında ilişkilerin güçlenmesi adına gerçekleştirilen ziyarete ilişkin DEFMED Yönetim Kurulu Başkanı Orçun Erbayraktar şunları söyledi: “İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanımız  Salih Zeki Çakır ve Yönetim Kurulu Başkanımız Tamer Kıran’ı ilk kez makamlarında ziyaret ettik. Kendileri göreve geldikleri günden bu yana yoğun bir çalışma içerisindeler. Hem bu yoğun gündemleri arasında bizleri kabul ettikleri için hem de camiamız adına yaptıkları çalışmalar için kendilerine sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkür etmek isterim ve görevlerinde başarılar dilerim. Kendilerine okulumuzun bölümleri, mezun sayımız ve yapmış olduğumuz etkinlikler hakkında bilgiler verdik. Denizcilikle ilgili bazı güncel konular hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Öte yandan kendileriyle Derneğimizle beraber Odamızın yapabileceği projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Her iki görüşmemiz de olumlu ve keyifli geçti. Umuyoruz ki ileride birçok etkinlik ve çalışma ile bir araya geleceğiz.”

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?