banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

Çeşme'de Korkutan Tekne Yangını

İZMİR'in Çeşme İlçesi'nde, işadamı Şükrü Paksoylu'ya ait motoryatta, yakıt ikmali sırasında patlamayla birlikte yangın çıktı.

GÜNCEL 23.07.2014, 01:00
Çeşme'de Korkutan Tekne Yangını

Çeşme'de Korkutan Tekne Yangını

 Çeşme Ilıca'da bir anda alev alan tekne tatilcileri korkuttu. Bir anda alev alan tekne motorlar ve tekne, kıyıdan uzağa çekildi. İZMİR'in Çeşme İlçesi'nde, işadamı Şükrü Paksoylu'ya ait motoryatta, yakıt ikmali sırasında patlamayla birlikte yangın çıktı.

Paksoylu ve eşi son anda yanan tekneden inerek canlarını kurtarırken, bir bot yardımıyla açığa çekilen yat tamamen yanarak battı. İşadamı Şükrü Paksoylu ve eşi Yıldız Paksoylu'nun içinde bulunduğu 'Stars' adlı 9 metrelik polyaster motoryat, bugün saat 12.30 sıralarında yakıt ikmali için Setur Marina'ya yanaştı. Yakıt ikmali yapılmasının ardından çalıştırılmak istenen yattan büyük bir patlamayla birlikte alevler yükselmeye başladı. Paksoylu ve eşi panikle hemen karaya çıkarken, alevlere marina görevlileri ve çevredeki tekne sahipleri yangın tüpleriyle müdahalede bulundu. Ancak, müdahalenin yetersiz kalması nedeniyle alevler kısa sürede tüm yatı sardı. Alevlerin diğer teknelere sıçramaması için yat, bir bot yardımıyla açığa çekildi, bir süre sonra da battı.

Sahil Güvenlik, yattaki yangınla ilgili soruşturma başlattı.

cesme2.jpg

Yorumlar (0)
19
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102