banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Çeşme Marina Tecrübesi ile Bir Kez Daha Göz Doldurdu…

Marina’da gerçekleşen Deniz Yangını Tatbikatında görüntüler gerçeğini aratmadı. Çeşme Marina, Çeşme Liman Müdürlüğü, Çeşme İtfaiyesi ve Ulusoy Çeşme Liman İşletmesi ile ortaklaşa düzenlenen tatbikatta, senaryo gereği bir teknede elektrik kontağından yangın çıktı.

GÜNCEL 26.05.2016, 14:54 26.05.2016, 15:15 Nermin İstikbal
353
Çeşme Marina Tecrübesi ile Bir Kez Daha Göz Doldurdu…
Çeşme Marina Tecrübesi ile Bir Kez Daha Göz Doldurdu…

Marina’da gerçekleşen Deniz Yangını Tatbikatında görüntüler gerçeğini aratmadı. Çeşme Marina, Çeşme Liman Müdürlüğü, Çeşme İtfaiyesi ve Ulusoy Çeşme Liman İşletmesi ile ortaklaşa düzenlenen tatbikatta, senaryo gereği bir teknede elektrik kontağından yangın çıktı. Ekipler yanan tekneyi marina dışına yedekleyip; denizde yakıt sızıntısına karşı bariyer oluşturuldu. Karadan itfaiye araçları denizden ise Ulusoy Liman römorkörü yangına müdahale etti. Tekne, yangının söndürülmesinin ardından botlar yardımıyla güvenli bölgeye çekildi.

Çeşme Marina Genel Müdürü Can Akaltan tatbikatla ilgili “Çeşme Marina ailesi olarak her sene Çeşme Liman Başkanlığı, Çeşme İtfaiyesi ve Ulusoy Çeşme Liman İşletmesi ile ortaklaşa deniz yangını tatbikatı gerçekleştirmekteyiz. Tatbikatlarımızda personelimizin yeterliliklerini, ekipmanlarımızın kondisyonunu ve itfaiye ekipmanları ile uyumunu, paydaşlar ve kurumlar arasındaki iletişimi ölçüp gerektiğinde yeni önlemler alıyoruz. Ayrıca tatbikatlarımızı halkımıza mümkün olduğunca duyurup doğal afetler ve deniz kirlilikleri ile ilgili farkındalık yaratmayı hedeflemekteyiz.” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
22
açık
Günün Karikatürü Tümü