banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Cengiz Kaptanoğlu'nun Acı Günü

DTO Meclis Başkanı ve önceki dönem milletvekillerinden Cengiz Kaptanoğlu'nun kayınpederi Hacı İbrahim Helvacıoğlu vefat etti. Helvacıoğlu'nun cenazesi bugün defnedildi.

GÜNCEL 29.07.2011, 14:38
Cengiz Kaptanoğlu'nun Acı Günü

Cengiz Kaptanoğlu'nun Acı Günü

DTO Meclis Başkanı ve önceki dönem milletvekillerinden  Cengiz Kaptanoğlu'nun kayınpederi Hacı İbrahim Helvacıoğlu vefat etti. 95 yaşında vefat eden  Helvacıoğlu'nun cenazesi bugün Kuzguncuk Camiinde kılınan öğle namazına müteakip Çengelköy Mezarlığı'na defnedildi.

Kaptanoğlu'nun Kayınvalidesi Azize Helvacıoğlu da Mart 2011'de vefat etmişti.

DenizHaber, DenizTV, KaptanHaber ve Deniz Gazete olarak  müteveffaya Allah'tan rahmet, Helvacıoğlu Ailesine veSayın Cengiz Kaptanoğlu'na başsağlığı diliyoruz.

 

 

Yorumlar (7)
Mustafa PINAR 10 yıl önce
Her nefis ölümü tadacaktır.Yüce Allah sabırlar versin. Helvacıoğlu Ailesine ve Sayın Cengiz Kaptanoğlu'na başsağlığı diliyoruz.
isa sariteke 10 yıl önce
yagmur denizcilik olarak müteveffaya Allah'tan rahmet, Helvacıoğlu Ailesine veSayın Cengiz Kaptanoğlu'na başsağlığı diliyoruz.

isa sariteke
cengiz çağlar 10 yıl önce
sayın kaptanoğluna ve ailesine sabırlıklar dilerim.
rasim sinel 10 yıl önce
sayın kaptanoglu ailesine başsaglıgı , geride kalanlara allahtan sabır dileklerimi iletmek isterim
Şafak çındemir 10 yıl önce
Çengiz abi size sabırlar dilerim ben herzaman şunu söylerim millete ve vatanına faydalı insanların bu dünyadan gitmesine inanın çok üzülürüm eger olsa idi ömür vermek benden alın derdim tekrar başınız sagolsun saygılarımla ŞAFAK ÇINDEMİR
Yılmaz İnce 9 yıl önce
Sayin cengiz kaptanoglu ve ailesinee sabirli ve metanetli rahmetliyedeee Allah ganii ganii rahmet eylesinnnYilmaz Kaptan
erol ersoy cesur 9 yıl önce
kaptanoğlu ailesine başşağlığı dileriz
11°
orta şiddetli yağmur
banner102