banner191

banner148

banner179

banner176

Cengiz Kaptanoğlu'ndan Basın Açıklaması

İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım ve çocukları hakkında asılsız iddialar ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.

GÜNCEL 08.11.2017, 15:22 Nermin İstikbal
Cengiz Kaptanoğlu'ndan Basın Açıklaması

"Son birkaç gündür gazeteler ve sosyal medyada Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım ve çocukları hakkında asılsız iddialar dolaşmaktadır. Bu iddialar Sayın Binali Yıldırım’ın çocuklarının Malta’da kurdukları şirketler hakkında yetersiz ve yanıltıcı bilgiler içermektedir.

Denizcilik uluslararası bir faaliyettir. Denizcilik sektöründe farklı iş kollarında, dünyanın farklı bölgelerinde ve farklı mevzuata tabi faaliyetler yürütülmektedir. Böylesi bir sahada yabancı ülkelerde şirketler kurmak kanun dışı bir eylem olmadığı gibi çeşitli durumlarda zaruret haline gelebilmektedir. Hem hukuki hem de ahlaki açıdan meşru olan bu yol ve yöntemleri dünyanın her yerindeki denizciler, denizcilik firmaları da tercih etmektedir. Konunun gayrı millilik ve gayrı meşruluk ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Türkiye kamuoyuna saygılarımla arz ederim... "

   CENGİZ KAPTANOĞLU
İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı

Yorumlar (0)
19°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?