banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Çakır: "A'dan Z'ye Değişim İçin Geliyoruz"

Tersaneci-Kaptan Salih Zeki Çakır; “Değişim Gurubu olarak yönetime adayız. Odada A’dan Z’ye değişim için geliyoruz”

GÜNCEL 06.05.2013, 17:39
Çakır:

Tersaneci-Kaptan Salih Zeki Çakır; “Değişim Gurubu olarak yönetime adayız. Odada A’dan Z’ye değişim için geliyoruz”

Önümüzdeki Günlerde yapılacak olan Deniz Ticaret Odası seçimleri öncesinde adaylığını açıklayan Trabzonlu Salih Zeki Çakır, denizcilik sektöründe hizmet verenlerin çok önemli sorunları olduğuna dikkati çekerek; “Odada her anlamda değişimi yaşamak ve yaşatmak için yönetime adayız” dedi.

Trabzon’da denizcilik sektöründe hizmet verenlerle Zorlu Grand Otel’de bir araya gelen Değişim Grubu Lideri Uzak Yol Kaptanı ve Tersane sahibi Salih Zeki Çakır, odada önümüzdeki günlerde 2 başlı ciddi bir seçim yaşanacağını ifade ederek, mevcut yönetimin kendilerinin seçim sürecini başlatmasından sonra yönetim olduklarını farkına vardıklarını ve oy istemeye başladıklarını kaydetti.

Çakır, seçimlerde 8 bin 214 üyenin oy kullanacağına ve 47 meslek grubundan 116 meclis üyesi seçileceğine işaret ederek, hemşerilerine projelerini bir bir anlattı. Çakır, seçimlerde muhtemelen iki listenin yarışacağını da belirterek, odanın bir değişime ihtiyacına vurgu yaptı ve projelerini şöyle aktardı;

“Sorun çözen, iyi bir iletişim kuran yönetimi işbaşına getireceğiz. Katılımcı dinleyen odaklı bir anlayışla yolumuzu aydınlatacağız. İyi yönetişim ilkeleriyle hizmet eden bir yönetim ilkeleri ile hizmet eden bir yönetim anlayışımız olacak. Meslek gruplarını yeniden yapılandıracağız. Sektörün sorunları güncellenip, çözümleri üzerinde çalışacağız. Üyelere sosyal avantajlar getireceğiz. Acil durum kriz masası kuracağız. 444 0 DTO (386) çağrı merkezi kuracağız ve 24 saat hizmet edeceğiz”

Yorumlar (2)
kaptan murat 8 yıl önce
Türkiye'de bütün sektörler değişip gelişirken, DTO'nun değişmemesi, var olan değişime seyirci kalması düşünülemez. Zeki Salih ÇAKIR'a projelerinde şimdiden başarılar diliyorum.
İZMİR' İ N GELİRİ İZMİR'e HARCANSIN 8 yıl önce
DTO İzmir Şubesinin gelirlerinin aslan payını 25 senedir İstanbul aldı.
Ne yazıkki İzmir'li malum Başkanlarda koltuklarından ayrılmamak için
buna engel olmadı.
Değişime en çok İZMİR'in çıkarına olacak.
İZMİR'in kaderi Sn. ÇAKIR ile değişecek.
12
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102