banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Bursa’dan Avşa Ve Tekirdağ’a Deniz Otobüsü

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin deniz otobüsü işletmesi BUDO, İstanbul’un ardından hafta sonları Mudanya– Avşa– Tekirdağ seferlerini de yarın başlatıyor.

GÜNCEL 07.08.2013, 01:00
Bursa’dan Avşa Ve Tekirdağ’a Deniz Otobüsü

Bursa’dan Avşa Ve Tekirdağ’a Deniz Otobüsü Seferi

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin deniz otobüsü işletmesi BUDO, İstanbul’un ardından hafta sonları Mudanya– Avşa– Tekirdağ seferlerini de yarın başlatıyor.

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO), tatilcilerden gelen yoğun talep üzerine programa aldığı Mudanya– Avşa – Tekirdağ seferlerinin ilkini bugün saat 08.30’da Mudanya’dan hareket edecek gemi ile başlatıyor.

İkinci sefer ise 11 Ağustos Pazar günü yapılacak olan ve bayramdan sonra her Cumartesi- Pazar günleri gerçekleştirilecek olan seferler sayesinde Tekirdağ- Bursa arası 7 saat süren otobüs yolculuğu deniz yoluyla 2 saate inecek.

Mudanya- Tekirdağ arası deniz otobüsünün yolcu fiyatı da 50 TL olarak açıklanırken, Mudanya– Avşa ve Avşa- Tekirdağ 30 TL olarak belirlendi.

Mudanya- Avşa- Tekirdağ seferi için Mudanya’dan 08.30’da hareket edecek olan gemi, saat 11.15’te Avşa’dan hareket edip, Tekirdağ’a ulaşacak. Dönüş için saat 12.30’da Tekirdağ’dan hareket eden gemi saat 17.30’da Avşa’dan Mudanya’ya hareket edecek ve 20.00’da Mudanya’ya ulaşacak.

Yorumlar (9)
avşa 6 yıl önce
Merhaba,

bilgi,l endirme için teşekkür ederiz.

avşa tatil sitemiz üzerinden 2014 için avşa seferleri hakknıda iblgi edinebilirisniiz.


www.avsatatil .org
elifnaz üner 6 yıl önce
cok güzel olmuş bandırmaya da seferler beklıyoruz
Ali AYDURAK 6 yıl önce
Avşa adasını tanıtan rehber site sahibiyim. Avsamerkez.com sitem var ve ben bile bayramda yer bulamıyorum adada. Rezervasyon yapmadan sakın ola gelmeyin. Ada aşırı kalabalık ve kalabalık olunca aşırı uçuk fiyatları var.
Hakan 6 yıl önce
Bursa mudanyadan yapılan deniz otobüsü seferleri çok iyi oldu. Avşa adasına oldukça fayda sağladı. Ada artık Bursa halkına duyurulmuş oldu. www.budoseferleribil etleri.com sitemizden bilgi alabilirler. Avşa adasına tatile gelmeyi düşünenler avşa rehber sitemizden kalacakları yeri temin ederek rezervasyon yapabilirler. ayrıntılı bilgi için www.avsaadasi360.com sayfamızı kontrol ediniz.
Nagehan açık 6 yıl önce
Ben bu habere inanılmaz sevindim. Artık aracım ile gitmek zorunda değilim. avsapansiyonfiyatlar i.gen.tr bloguma bilgileri ekledim Budo umarım bilet fiyatlarınıda diğer firmalara göre düşük tutar.
Tuğçe Altın 6 yıl önce
Budo bizim için çok kolaylık oldu . Yalnız avşa bayramda doluydu . avsa360.gen.tr dan yer bulabildim . Budonun 2014 tede devam etmesini bekliyoruz .
Necip akçay 3 yıl önce
Tekirdağ dan antalyaya vapur olsaydi
Seyhan Şen 2 yıl önce
Tekirdağ bursa saat kaç cvp
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?