banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Bilirkişilik Yetki Belgesi verilecek

TMMOB Makineleri İşletme Mühendisleri Odası Bilirkişilik meslek içi eğitim seminerleri düzenliyor

GÜNCEL 06.12.2010, 11:18
1979
Bilirkişilik Yetki Belgesi verilecek

TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası Gündüz Aybay Denizcilik Merkezi'nde 14.12.2010 günü üyelerine yönelik “Bilirkişilik Meslek İçi Eğitim Semineri” düzenleyecektir. Seminere katılan, başarılı üyelere Bilirkişilik Yetki Belgesi verilecektir.

Yorumlar (3)
arif ertik 10 yıl önce
seminere katılan herkese bü ünvan verilecekmi?

yoksa gemi inşaa mühendisi egitimi aranıcakmı

muhterem hem gemi inşaa mühendisi hem de bilirkişiyse gemi inşaa mühendisleri odasınada üyeyse ve karada yananbir tekneye kazadan 3 ay sonra rapor verirken çok yakın zamanlarda oldugu gibi kaynak yapılan 5mm saçın arkasından ısı oluşmaz 3 ay önceki bu yangın kaptan köşkünün camında güneş ışınlarının fokuslanması sonucu güvertedeki paçavraların tutuşması ve o esnada güney batıdan esen rüzgarın püflemesiyle makine dairesine sirayet etmesi iledir derse hakikaten öylemidir.

2003 park kemer marina dosyası jinty yatı gemi inşaa müh sn sarı
AVUKAT 10 yıl önce


Bir Avukar olarak Denizcilik ile ilgili tüm davalarda ve hatta kara tesislerinde, fabrikalarda Denizcilerden çok yararlanıyoruz.

Savunma ve iddaanamelerimizi onlardan aldıgımız bilgilerle yapıyoruz.Bu arada DENİZCİ Avukatlarıda kıskanıyoruz.
10 yıl önce
Buradan şu sonuca varmak gerekiyor. Gemi inşaa mühendislerinin iliminin yetemedeği konulardan biri de, kaynak yapılan 5 mm çelik malzemenin arkasında kalan yanıcı madde ;izolasyon, panel karkası vs tutuşabileceğini akıl etmektir.Bu ne yalakalık, bu ne terbiyesizlik GIMMO'nun üyelerine verdiği blirkişilik semineri olduğu anlaşılıyor haberden, sadece üyeleri davetli olduğu da aşikar.Orada sadece zihni bir tatmin belki de, eğitim eksikliğinin getirdiği kompleksle, Türkiye nin saygın bir meslek grubunu karalamaya utanmıyor musunuz ??Neymiş efem aman haa Gemi İnşaa Mühendisi olmasınmış ?? Ne olacak efendim GİMMO lulara yalakalık edilecek aman efendim

Arif ERTİK ne yaman adammış nasılda giydirdi naval arkitektlere

denilecek.Bütün dünya da bu işleri branşlarına giren hususlarda Gemi İnşaa

Mühendisleri yapar. Bu işler için yeminli danışmanlık büroları kurarlar. Sigorta, çekme kurtarma firmalarına danışmanlık verirler. Çekme kurtarma operasyonlarına katılırlar.Biz mesleğimizi cahil romorkör kaptanlarının diline sakız edemeyiz burada
15
açık
Günün Karikatürü Tümü