banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Beykim Denizcilik'ten "Tibil" Açıklaması

Dün Çanakkale Boğazı'nda arıza yapan Beykar Denizcilik'e ait Türk bayraklı M/T TIBIL isimli kimyasal tanker ile ilgili Personel Müdürü Serdar Gür imzasıyla bir açıklama yapıldı.

GÜNCEL 21.09.2012, 00:30
3776
Beykim Denizcilik'ten
Dün Çanakkale Boğazı'nda arıza yapan Beykar Denizcilik'e ait Türk bayraklı M/T TIBIL isimli kimyasal tanker ile ilgili Beykim Denizcilik Personel Müdürü Serdar Gür imzasıyla KaptanHaber.com'a bir açıklama yapıldı.
 
Serdar Gür imzasıyla yapılan açıklama aynen şöyle;
 
"Şirketimize ait M/T TİBİL isimli gemimiz dün öğlen saatlerinde NARA Burnu önünde ana makina yakıt devresi tıkanmasından sebep sizlerinde bildiği gibi stop etmiş ve VTS bildirim yaparak gemiye demire aldık, arızamızı tespit ettik ve bildirdik. VTS bize sizi emniyetli şekilde römorkörle çekicez dediler ve bizde bekledik ve aksam 18,30 gibi bizi demir yerine çekip bıraktılar bizde gemi personeli tarafından arızamızı giderip ekte görüldüğü gibi, yakıt devrelerinin arızası giderilip VTS müsaadesi ile Yalova ya gece 00,15 de seferimize devam etmek üzere hareket ettik. Bu konuyu da gazetenizde veya internet sayfanızda yazmanızı sizlerden rica ettiğimizi bilgilerinize arz ederiz."
 
beykim_rapor.jpg 
Yorumlar (3)
xxx 9 yıl önce
şirketin genel müdürü, işletme müdürü, teknik müdürü, enspektörü vs. varken bu olayın açıklaması personel müdürüne düşüyorsa ben daha söyleyecek bir söz bulamıyorum

saygılarımla
MURAT YILMAZ 9 yıl önce
Beykim denizciliğe geçmiş olsun dileklerimi iletir sayın personel müdürüm sizin simsarlardan bulduğunuz personelle bu kadar olur serdar bey
ALİ AKET 7 yıl önce
BEYKIM DENIZCILIĞİN VE TIBIL GEMISININ ESKI BIR CALIŞANI OLARAK SİRKETİMİZE GECMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNAR ÖLEN ARKADAŞIMIZADA ALLAHIMDAN RAHMET DILER AİLESINE BAS SAGLIĞI VE SABIR DILEKLERIMI SUNARIM..
18
hafif yağmur
Günün Karikatürü Tümü