banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Başkan Kıran'dan 15 Temmuz mesajı: ''Türkiye'nin lider ülkelerinden biri olacağına inancım tam!''

İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak; ''15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün beşinci yıl dönümünü idrak ediyoruz.'' dedi.

GÜNCEL 14.07.2021, 20:58 Halit Emre İbrahimoğlu
37
Başkan Kıran'dan 15 Temmuz mesajı: ''Türkiye'nin lider ülkelerinden biri olacağına inancım tam!''

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün beşinci yıl dönümünü idrak ediyoruz.

Devletin sinesine yıllardır sızan karanlık bir terör örgütünün, demokrasi ve özgürlüğümüzü rafa kaldırma girişimi, 15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu,  direniş çağrısı yapması, kadın, erkek, genç, yaşlı sokaklara dökülen Türk milletinin de feraseti ve cesareti sayesinde bertaraf edilmiştir.

15 Temmuz darbe girişiminin gerisindeki sinsi gayelerden birisinin de ülkemizin, bölgesinde gıpta edilen ekonomik kalkınmasını çökertmek olduğu şüphesizdir.  

Hain darbe girişimi sonrasında ve bugünlere gelinceye kadar çeşitli vesilelerle karşımıza çıkan tüm ekonomik zorluklara karşı yılmadan mücadele ediyoruz. Sivil bahriyemizin temsilcileri olarak her daim devletimizin gücüne ve ülkemizin potansiyeline inanıyor, daha güçlü bir Türkiye için iş, aş üretmeye gayret ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü ve kararlı liderliği, milletimizin siyasi ve ekonomik istikrarı destekleyen duruşu ile her türlü saldırıyı birlik ve beraberlik içinde yeniyoruz. Önümüzdeki süreçte, Türkiye Cumhuriyeti’nin hedeflerine ulaşacağına ve dünyanın lider ülkelerinden biri olacağına inancım tamdır.

Bu vesileyle milletin istiklali için can veren aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla yad ediyor, bu şanlı direnişte gazilik mertebesine erişen kahramanlarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
19
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü