Balıkçılardan Milletvekili Temür'e teşekkür

Giresun Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Necipoğlu, Bulancak ilçesi Yalıköy Balıkçı Barınağında yaşanan olumsuzluğun giderilmesi için gerekli çalışmaların...

Balıkçılardan Milletvekili Temür'e teşekkür

Balıkçılardan Milletvekili Temür'e teşekkür

Giresun Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Necipoğlu, Milletvekili Ali Temür'e teşekkür etti.

Giresun Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Necipoğlu, Bulancak ilçesi Yalıköy Balıkçı Barınağında yaşanan olumsuzluğun giderilmesi için gerekli çalışmaların Milletvekili Ali Temür tarafından yapıldığını bildirdi.

Necipoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Yalıköy Balıkçı Barınağı inşaatına 1974'te başlandığını, aradan geçen 34 yılın ardından yapımının geçen yıl tamamlandığını belirtti.

Yapılırken 110 metre olarak projelendirilen ana mendireğinin 70 metre daha uzatılması halinde barınakta yaşanan olumsuzluğun giderileceğini ifade eden Necipoğlu, şunları kaydetti:

''Barınağın girişinin kumla dolması sonucu burada barınan 36 tekne ve motor denize çıkmakta güçlük çekiyordu. Barınağın yapılmasında AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür'ün büyük katkısı olmuştu. Bizimle yakından ilgilen sayın Temür olumsuzluğun giderilmesi için gerekli çalışmaları yaptığını söyledi. Barınağın yapımında olduğu gibi sorunun çözümlenmesi için de büyük gayret gösteren Temür'a teşekkür ediyoruz.''

 

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176