banner191

banner148

banner179

banner176

BADER İhtisas Seminerleri Düzenliyor

BADER dernek merkezinde ve sınırlı sayıda katılımcılara yönelik düzenleyeceği ihtisas seminerlerinden ilkini 23.11.2013 Cumartesi günü yapacak.

GÜNCEL 19.11.2013, 13:58
BADER İhtisas Seminerleri Düzenliyor

 
BADER İhtisas Seminerleri Düzenliyor

Barbaros Denizciler Derneği (BADER) dernek merkezinde ve sınırlı sayıda katılımcılara yönelik düzenleyeceği ihtisas seminerlerinden ilkini 23.11.2013 Cumartesi günü “Bunker Survey Implementations” konu başlığı ile düzenliyor. Yakıt alımı ve kiraya giriş çıkış surveylerinde karşılaşılan sorunlar, çözüm önerileri, dikkat edilmesi gereken konuların ele alınacağı semineri Andrew-Moore Associates İstanbul ofis müdürü ve Bader yönetim kurulu üyesi  Hamdi Demirkol sunacak. Seminer genel katılıma kapalı olup, katılmak isteyenlerin dernek genel sekreterliği ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

40’ın üzerinde genel katılımlı seminer düzenleyen Barbaros Denizciler Derneği, yeni, dönemde düzenleyeceği ihtisas seminerleri ile, seminer konularının   temel bilgiye sahip olan, o alanda iş yapan 30-40 katılımcı ile interaktif ve detaylı olarak ele alınmasını amaçlamaktadır. Aynı zamanda katılımcıların karşılaştıkları sıkıntıları, yaşadıkları sorunları, çözüm yollarını birbirleri ile paylaşacakları ihtisas seminerlerinin değişik konularda, ayda bir olarak düzenlenmesi planlanmaktadır.

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?