"Babam Sağolsun" dedirtecek yat hediyesi

Numarine Denizcilik Şirketi’nin geçen hafta Bodrum'da düzenlediği yeni model tekne ve yatlarının tanıtımı sırasında Semiramis Pekkan’ın beğendiği “Mostt” isimli yat...

Babam Sağolsun 
 
Oğullarına yat kızlarına villa

Ünlü işadamı Şeyhmus Tatlıcı ilk ve ikinci evliliğinden olan 8 çocuğuna büyük bir jest yaparak onları şaşırttı. Küçük oğlu Şehmuz’a 4 milyon Euro (8 milyon 650 bin TL) büyük oğlu Taha’ya da 2 Milyon Euro (4 milyon 320 bin TL) değerinde süper lüks yat hediye etti. Basından uzak tuttuğu 6 kızına da Bodrum Gölköy’den deniz manzaralı 6 adet villa satın aldı. Çocuklarının isteklerine göre onlara bu hediyeleri alan Şeyhmus Tatlıcı, 1,5 milyar dolarlık servetiyle Türkiye’nin sayılı zenginleri arasında yer alıyor.

Küçük oğluna büyük sürpriz

20 yaşındaki Şehmuz Tatlıcı, babasının muhteşem hediyesi ile havalara uçtu. VBG Holding tersanesinde 11 ayda inşa edilen Azzurro 109 Motor yat, 32 metre uzunluğunda. İç dekorasyonu ve eşyaların tümü ise Fendi. Geçtiğimiz hafta İstanbul’da teslim edilen yat önceki gün Bodrum Türkbükü’ne getirildi. Junior isimli teknede küçük Tatlıcı’nın ilk işi muhteşem oyuncağında arkadaşlarına parti vermek oldu. Junior Şehmuz Tatlıcı’nın yeni yatının fiyatının 4 milyon euro değerinde olduğu söyleniyor.

Pekkan beğendi, Taha’nın oldu

Numarine Denizcilik Şirketi’nin geçen hafta Bodrum Torba’daki Alkoçlar Oteli’nde düzenlediği yeni model tekne ve yatlarının tanıtımı sırasında Semiramis Pekkan’ın beğendiği “Mostt” isimli yatı da Şeyhmus Tatlıcı, büyük oğlu Taha’ya hediye etti. 2 milyon Euro değerindeki yatını Bodrum açıklarına demirleyen Taha Tatlıcı burada ünlü misafirlerini ağırlıyor.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176