AYSHİPS Binali Yıldırım Yurdunda bir bölümün tefrişatını daha gerçekleştirdi

AYSHİPS’in adını sektör içinde ve dışında farkındalık oluşturan sosyal sorumluluk projelerine katkılarıyla sıklıkla duyuyoruz. Son olarak İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Tuzla Yerleşkesindeki Binali Yıldırım Yurdunda bir bölümün tefrişatını daha gerçekleştirdi. Merhum Şehit Ömer Halis Demir ve tüm 15 Temmuz şehitleri anısına donatılan bolüme 15 Temmuz ismi verildi.

AYSHİPS Binali Yıldırım Yurdunda bir bölümün tefrişatını daha gerçekleştirdi

Sektörde hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Turgut Aydin Holding'in denizcilik firması olan Aydın Deniz İşletmeciliği A.S. (Ayships) denizcilik sektöründeki yatırımlarına devam ederken sosyal sorumluluk projelerini de unutmuyor.

AYSHİPS’in adını sektör içinde ve dışında farkındalık oluşturan sosyal sorumluluk projelerine katkılarıyla sıklıkla duyuyoruz. Son olarak ITÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Tuzla Yerleşkesindeki Binali Yıldırım Yurdunda bir bölümün tefrişatını daha gerçekleştirdi. Merhum Şehit Ömer Halis Demir ve tüm 15 Temmuz şehitleri anısına donatılan bolüme 15 Temmuz ismi verildi.

Benzer projelere yönelik hassas yaklaşımları çerçevesinde desteklerini esirgemeyen firmanın bu tutumu anlamlı icraatları arasında yer alacak.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176